Your location:Data recovery software>Step>Turkish>Bölüm kurtarma yazılımı

Latest News

Bölüm kurtarma yazılımı

Author:fsadmin

Views:

3. Bölüm kurtarma

Bplandatarecovery kullanma sürecinde, Bplandatarecovery'nin aşağıda gösterildiği gibi bölüm kurtarma işlevine sahip olduğunu göreceksiniz:

Kayıp bölümleri arayın

Bölüm kurtarma işlemini girin

Ardından, aşağıda gösterildiği gibi kayıp bölümleri aramak için seçenek penceresi açılır:

< p> Bplandatarecovery arama bölümü seçeneği

Bazı durumlarda, bölüm kurtarma işlevini kullanmak çok uygundur, kurtarma hızı son derece hızlıdır ve orijinal disk kurtarılabilir (kurtarılan verilerin ek bir kopyası yoktur) vb.

Bununla birlikte, bölüm kurtarma, kullanıcılar için daha yüksek gereksinimlere sahiptir ve özgün sabit disk bölümünün belirli bir şekilde anlaşılmasını gerektirir.Sistem bölümüne gelince, sistem başlangıcına ve diğer sorunlara dikkat edilmelidir.Bu makale daha ileri gitmez. Tartışma, ilgilenen kullanıcılar çevrimiçi yardım belgelerini Bplandatarecovery resmi web sitesinde görüntüleyebilir.

4. Manuel veri kurtarma sektörü düzenleme

Profesyonel veri kurtarma mühendisleri için, Bplandatarecovery yazılımının kendisinin veri kurtarma işlevi zaten yeterince güçlü olmasına rağmen, Bununla birlikte, bazı durumlarda, sabit diskteki yanlış parametreleri ve anahtar verileri doğrudan değiştirmek bazen daha uygundur. Genellikle, benzer işlemleri yaparken, WinHex araç yazılımı genellikle kullanılır.Aslında, Bplandatarecovery, Bplandatarecovery bölüm yönetimi vb. İşlevleriyle birlikte sabit diskteki verileri doğrudan değiştirebilen sektör düzenleme işlevini sağlar, WinHe'den daha esnektir , Daha rahat.

Sabit diski veya bölümü seçin, sağ fare düğmesini tıklayın, kısayol menüsünde aşağıda gösterildiği gibi "16 sektör kesim düzenlemesini aç" ı seçin:

Bplandatarecovery fan Bölge düzenleme

Sektör düzenleme işlemine girin ve sabit disk verilerini doğrudan düzenleyin

Buna uygun olarak, bölüm veya sabit disk için sektör düzenleme paneli sağda aşağıdaki gibi görünecektir Şekil:

Bplandatarecovery sektör düzenleme paneli

Sektör düzenlemenin arayüzü ve çalışması WinHex ile benzerdir ve işlevler kabaca aynıdır ancak diğer Bplandatarecovery ile birleştirilmiştir Fonksiyon, daha esnek ve kullanımı rahat.

5. Sunucu RAID kurtarma

Bplandatarecovery, sunucu Raid kurtarmayı destekler, kullanıcılar Raid'i neredeyse yeniden düzenlemek ve ardından verileri aşağıda gösterildiği gibi kurtarmak için Bplandatarecovery'yi kullanabilir:

Sunucu RAID kurtarma

Ana menü, araç kurulumu sanal RAID

Bplandatarecovery sanal RAID kurulumu

Kullanıcılar sanal bir RAID oluşturduktan sonra sabit disk ekleyebilir, RAID türü gibi parametreleri ayarlayabilir ve verileri geri yükleyebilir.

RAID kurtarma nispeten gelişmiş bir işlemdir RAID'e aşina olmayan kullanıcılar RAID kurtarmaya uzaktan rehberlik etmek için Bplandatarecovery uzman ekibiyle iletişim kurabilir.

6. Sanal makine veri kurtarma

Sanal makineler giderek daha fazla kullanılıyor Sanal makinelerin verilerini kurtarmak için Bplandatarecovery nasıl kullanılır? Bplandatarecovery'yi sanal bir makineye kurmayı ve ardından verileri kurtarmayı düşünebilirsiniz ...

Ancak bunu yapmanız önerilmez, bu yöntem sadece hantal değil, bazen diğer sorunlara da yatkındır. Basit ve etkili yöntem Bplandatarecovery'yi gerçek bir bilgisayarda çalıştırmak ve sonra sanal makinenin sanal sabit disk dosyasını yüklemek .. Yükledikten sonra, sanal sabit diskteki verileri normal sabit disk gibi geri yükleyebilirsiniz Bplandatarecovery tüm ana sanal sabit disk formatlarını destekler.

Sanal sabit disk nasıl yüklenir: ana menü, sabit disk-sanal sabit disk dosyasını aşağıda gösterildiği gibi açın:

Sanal diski açmak için Bplandatarecovery kullanın

Sanal sabit diski yükledikten sonra, normal bir sabit disk gibi verileri kurtarabilirsiniz

Bplandatarecovery'yi şimdi indirin ve bu güçlü veri kurtarma aracını deneyimleyin.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article