Your location:Data recovery software>Step>Slovak>Výkonné obnovenie podľa typu súboru na disku U

Latest News

Výkonné obnovenie podľa typu súboru na disku U

Author:fsadmin

Views:

Obnova dát na disku

Všetky typy

Obnova dát poskytuje výkonnú funkciu obnovenia podľa typu súboru, ktorá je užitočná pri prepisovaní súborov. Dokáže efektívne obnoviť nekryté súbory. Súbory obnovené podľa typu súboru sa umiestnia do adresára „Všetky typy“. Súbory obnovené touto metódou sú pomenované podľa čísel a umiestnené do rôznych priečinkov podľa typu, napríklad dokumenty programu Word budú umiestnené do priečinkov doc a docx.

Súbory obnovené podľa typu sú výsledkom hĺbkovej kontroly softvéru na pamäťovom médiu. Ak stratený súbor nie je možné úspešne obnoviť podľa pôvodného adresára štruktúry, musí používateľ zobraziť „všetky typy "Dáta v", tu je často posledná slama na záchranu života pre obnovu dát na disku U!

Uloženie postupu kontroly

Niekedy existuje veľa súborov na obnovenie a stratené súbory nie sú úplne obnovené naraz, používateľ môže uložiť postup kontroly, Aby ste nemuseli pri ďalšom skenovaní znova skenovať, nemusíte znova skenovať, čo šetrí čas.

Krok 6: Skontrolujte súbory, ktoré je potrebné obnoviť, a vykonajte obnovu

Po nájdení súborov, ktoré je potrebné obnoviť, môže používateľ skontrolovať súbory, ktoré je potrebné obnoviť, a potom kliknite na tlačidlo "Ďalšie tlačidlo" tieto súbory skopíruje. Po kliknutí na tlačidlo „Ďalej“ môže užívateľ nastaviť cieľový priečinok na ukladanie súborov, ako je uvedené nižšie:

Obnova dát na disku U /

Nastavenia Po dokončení cieľového priečinka pokračujte v kliknutí na tlačidlo „Ďalej“ a obnovenie údajov začne vykonávať operáciu kopírovania údajov, ako je to znázornené na nasledujúcom obrázku:

Obnovenie dát disku U /

< p> Kliknutím na tlačidlo „Otvoriť priečinok“ otvoríte cieľový priečinok, používateľ môže zobraziť obnovené súbory; kliknutím na tlačidlo „Podrobnosti“ zobrazíte aktuálnu situáciu v kopírovaní údajov; tento čas dokončíte kliknutím na tlačidlo „Dokončiť“. Operácia obnovy dát na disku U.

Ako vidíte, obnova dát poskytuje operačné rozhranie v štýle sprievodcu, celý proces obnovy dát je veľmi jednoduchý, nevyžaduje, aby užívateľ mal príliš veľa skúseností s obnovou údajov, ani ho nepotrebuje. Zvládnite veľa základných počítačových znalostí. Aj keď je operácia obnovy dát na disku USB veľmi jednoduchá, väčšine používateľov stále pripomíname, že je potrebné vykonať obnovu údajov. Používatelia by mali byť pri každodennej prevádzke a spracovaní údajov opatrní a zálohovať dôležité údaje, aby nedošlo k strate údajov.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article