Your location:Data recovery software>Step>Slovak>Disk U sa počas používania náhle stratil

Latest News

Disk U sa počas používania náhle stratil

Author:fsadmin

Views:

U disk nemôže otvoriť proces obnovy dát

U disk náhle zmizol počas používania, verím, že veľa používateľov narazilo na podobné situácie, potom U Čo sa stalo, keď náhle zmizli súbory na disku? Dajú sa súbory na disku USB obnoviť? Nižšie vám bude editor hovoriť o tom, ako načítať súbory, ktoré náhle zmizli z disku U.

Aké sú bežné dôvody, prečo súbory na disku U chýbajú?

V modernej spoločnosti je disk U najbežnejším zariadením na ukladanie údajov. Disk U je ľahký, ľahko sa prenáša a plug and play môže byť užitočný pri mnohých príležitostiach a zariadeniach. Kvôli týmto vlastnostiam disku U však niekedy bude mať disk U niekedy problémy. Napríklad súbory na bežnom disku U náhle zmiznú a zmiznú. Pripojte disk U k počítaču a otvorte disk U. Dokumenty sú preč. Táto situácia je pomerne bežná, ale príčina tohto problému nie je vyriešená. Editor tu sumarizuje niektoré z najbežnejších dôvodov pre váš odkaz.

Súbor je skrytý: Skontrolujte vlastnosti disku U v počítači. Ak sú na disku voľné miesta, ale súbor sa nezobrazí, súbor sa môže skryť.

Strata súboru: Existuje veľa dôvodov na stratu údajov, napríklad vymazanie, formátovanie, počítačový vírus atď. Ak zistíte, že sa súbor stratil, okamžite zastavte operáciu zápisu, aby ste zabránili prepísaniu stratených údajov.

Disk U je poškodený: disk U má fyzickú poruchu, napríklad je poškodený pamäťový čip, hlavné ovládanie atď.

Chýbajú súbory na disku U Metóda obnovy jedna: zobrazenie skrytých súborov, priečinkov a jednotiek

Táto metóda je vhodná na načítanie skrytých súborov. Ak súbory, ktoré zmizli na disku U, nie sú skryté, vyhľadajte chýbajúce súbory podľa postupu 2, tento tutoriál používa systém Windows 10. Špecifická prevádzka ostatných verzií systému Windows sa môže mierne líšiť, ale môže byť rovnaká. Toto nie je príklad.

Prvý krok: pripojte disk U k počítaču a potom dvakrát kliknite na ikonu „tento počítač“ na pracovnej ploche, aby ste otvorili prieskumník súborov.

Krok 2: Vyhľadajte písmeno jednotky USB Flash v prieskumníkovi súborov a dvojitým kliknutím na písmeno jednotky otvorte jednotku USB Flash.

Krok 3: Kliknite na kartu „Zobraziť“ na paneli s ponukami a potom začiarknite možnosť „Skryté položky“.

Chýbajú súbory na disku U Metóda obnovy 2: Na obnovenie stratených súborov použite softvér na obnovenie údajov disku U.

Ak súbory zmizli z disku U a Ak nie je skrytý, môže sa omylom odstrániť. V takom prípade môžete skúsiť použiť softvér na obnovu dát na obnovu súborov. Potom je súbor U disku preč, aký softvér na obnovu dát je lepší?

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article