Your location:Data recovery software>Step>Polish>Przywróć dane dysku U przed zastąpieniem pliku

Latest News

Przywróć dane dysku U przed zastąpieniem pliku

Author:fsadmin

Views:

Jak przywrócić dane dysku U? Jakie są typowe metody?

Przed nadpisaniem pliku można go odzyskać na różne sposoby Jakie są typowe metody odzyskiwania danych z dysku U?

Metoda pierwsza: Najprostszym i najbardziej bezpośrednim jest użycie oprogramowania do odzyskiwania danych w celu odzyskania. Obecnie operacje oprogramowania do odzyskiwania danych są stosunkowo proste, dzięki czemu złożone operacje, które wcześniej były nieosiągalne, stały się prostymi zadaniami, które można wykonać kilkoma kliknięciami myszy.

Metoda 2: Przywróć dane ręcznie. Specjaliści odzyskują utracone pliki, partycje itp., Edytując dane w sektorach szesnastkowych. Zwykli użytkownicy mogą zakupić usługi odzyskiwania danych i pozwolić profesjonalistom na odzyskanie danych.

Metoda 3: Znajdź profesjonalną firmę zajmującą się odzyskiwaniem danych. Jeśli na dysku U wystąpi poważna awaria fizyczna, a oprogramowanie do odzyskiwania danych nie może sobie z tym poradzić, możesz znaleźć profesjonalną agencję odzyskiwania danych, aby znaleźć rozwiązanie.

Samouczek 1: Jak odzyskać utracone dane usunięte i sformatowane przez dysk U?

W tym samouczku opisano, jak używać oprogramowania Bplandatarecovery do pobierania plików, które zostały przypadkowo usunięte lub sformatowane na dysku U. Ten samouczek dotyczy również przypadków, w których dysk U nie może się otworzyć, i monituje o formatowanie.

o

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article