Your location:Data recovery software>Step>Polish>Dysk U nagle zniknął podczas użytkowania

Latest News

Dysk U nagle zniknął podczas użytkowania

Author:fsadmin

Views:

U dysku nie można otworzyć procesu odzyskiwania danych

U dysku nagle zniknął podczas użytkowania, uważam, że wielu użytkowników napotkało podobne sytuacje, a następnie, U Co się stało, gdy pliki na dysku nagle zniknęły? Czy można odzyskać brakujące pliki na dysku USB? Poniżej redaktor porozmawia z Tobą o tym, jak odzyskać pliki, które nagle zniknęły z dysku U.

Jakie są najczęstsze przyczyny braku plików na dysku U?

We współczesnym społeczeństwie dysk U jest najpopularniejszym urządzeniem do przechowywania danych. Dysk U jest lekki, łatwy do przenoszenia, a plug and play może być przydatny w wielu sytuacjach i urządzeniach. Jednak ze względu na te cechy dysku U od czasu do czasu dysk U może mieć pewne problemy. Na przykład pliki na wspólnym dysku U nagle znikają i znikają. Podłącz dysk U do komputera. Po otwarciu dysku U jest pusty. Dokumenty zniknęły. Sytuacja ta jest stosunkowo częsta, ale przyczyna tego problemu nie została naprawiona. Edytor tutaj podsumowuje niektóre z najczęstszych przyczyn odwołania.

Plik jest ukryty: Sprawdź właściwości dysku U w komputerze. Jeśli na dysku są dane, ale plik nie jest wyświetlany, plik może być ukryty.

Utrata pliku: Istnieje wiele przyczyn utraty danych, takich jak usunięcie, formatowanie, wirus komputerowy itp. Jeśli okaże się, że plik został utracony, natychmiast zatrzymaj operację zapisu, aby uniknąć zastąpienia utraconych danych.

Dysk U jest uszkodzony: dysk U ma fizyczną awarię, na przykład uszkodzenie układu pamięci, sterowania głównego itp.

Brakuje plików na dysku U Metoda odzyskiwania 1: wyświetl ukryte pliki, foldery i dyski

Ta metoda jest odpowiednia do odzyskiwania ukrytych plików Jeśli pliki, które zniknęły na dysku U, nie są ukryte, zapoznaj się z metodą 2, aby odzyskać brakujące pliki; ten samouczek używa systemu Windows 10. Specyficzne działanie innych wersji systemu Windows może być nieco inne, ale takie samo. To nie jest przykład.

Pierwszy krok: podłącz dysk U do komputera, a następnie kliknij dwukrotnie ikonę „ten komputer” na pulpicie, aby otworzyć eksplorator plików.

Krok 2: Znajdź literę napędu flash USB w eksploratorze plików i kliknij dwukrotnie literę napędu, aby otworzyć napęd flash USB.

Krok 3: Kliknij kartę „Widok” na pasku menu, a następnie zaznacz opcję „Ukryte elementy”.

Brakuje plików na dysku U Metoda odzyskiwania 2: Użyj oprogramowania do odzyskiwania danych na dysku U, aby odzyskać utracone pliki

Jeśli pliki zniknęły z dysku U i Jeśli nie jest ukryty, może zostać przypadkowo usunięty. W takim przypadku możesz spróbować użyć oprogramowania do odzyskiwania danych do odzyskiwania plików. Potem plik U dysku zniknął, jakie oprogramowanie do odzyskiwania danych jest lepsze?

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article