Your location:Data recovery software>>Polish>Podgląd utraconych danych

Latest News

Podgląd utraconych danych

Author:fsadmin

Views:

Jeśli w wynikach skanowania znajdziesz plik, który chcesz odzyskać, w jaki sposób możesz stwierdzić, czy plik można odzyskać pomyślnie? Wymaga to użycia funkcji podglądu plików. Pliki, które można pomyślnie wyświetlić, można odzyskać w 100%.

Ponadto, zgodnie z typem pliku, zeskanowany plik, informacje o nazwie pliku zostały utracone, aby ustalić, czy jest to plik, który należy przywrócić i czy można go pomyślnie przywrócić, należy użyć podglądu pliku Funkcja

Funkcja podglądu plików w Bplandatarecovery jest bardzo potężna i można przeglądać popularne formaty plików, takie jak tekst, zdjęcia, dokumenty biurowe, pdf, audio i wideo.

Po wybraniu pliku w oknie przeglądania pliku można otworzyć okno podglądu pliku, aby wyświetlić podgląd pliku na trzy następujące sposoby.

1. Kliknij dwukrotnie plik;

2. Kliknij dwukrotnie miniaturę pliku na dole interfejsu;

3 1. Kliknij prawy przycisk myszy i wybierz „Podgląd” w menu podręcznym, które się pojawi.

W oknie podglądu wyświetlona zostanie zawartość pliku. Możesz sprawdzić, czy zawartość pliku jest poprawna i ustalić, czy plik można odzyskać. Poniżej przedstawiono wyniki podglądu kilku formatów plików:

Podgląd tekstu Bplandatarecovery

Podgląd wyniku pliku tekstowego

Podgląd obrazu Bplandatarecovery

Podgląd wyników zdjęć, zdjęcia większe niż 64k będą miały znaki wodne

Bplandatarecovery podgląd dokumentów słowo

Wyniki podglądu dokumentu Word

< p> Podgląd wideo Bplandatarecovery

Podgląd plików wideo, efekt odtwarzania jest bardzo dobry!

Wskazówka:

Podczas operacji w oknie przeglądania plików, okaże się, że pliki tekstowe i graficzne będą automatycznie wyświetlane w miniaturach u dołu interfejsu. Jest wyświetlany, dzięki czemu podczas odzyskiwania plików tekstowych i plików graficznych bardzo wygodnie jest wyświetlić podgląd pliku, jak pokazano na poniższym rysunku:

Wybrano podgląd podglądu Bplandatarecovery

Gdy plik ma format tekstowy lub obrazkowy, okno miniatur automatycznie wyświetli zawartość pliku

Funkcja podglądu pliku Bplandatarecovery jest bardzo wydajna i łatwa w użyciu, co może pomóc w dokładnym ustaleniu, czy plik może Pomyślne odzyskiwanie jest jedną z najbardziej przydatnych funkcji podczas wykonywania operacji odzyskiwania danych.

Osiem, skopiuj plik

Bplandatarecovery kończy proces skanowania lub użytkownik jest zadowolony z bieżących wyników wyszukiwania, po aktywnym zatrzymaniu procesu skanowania możesz zeskanować wyniki W wybierz pliki, katalogi itp. Do odzyskania, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy, aby skopiować je do określonego folderu, jak pokazano poniżej:

Bplandatarecovery skopiować pliki

< p> Po wybraniu pliku lub folderu kliknij prawym przyciskiem myszy, aby skopiować go do określonego folderu, możesz wybrać wiele plików i folderów jednocześnie

W poprzednim użyciu znajdziesz , Darmowa wersja Bplandatarecovery zasadniczo nie ma żadnych ograniczeń użytkowania, ale w tym kroku, jeśli korzystasz z bezpłatnej wersji Bplandatarecovery, oprogramowanie wyświetli następujące okno zachęty, aby przypomnieć o zarejestrowaniu oprogramowania.

Zarejestruj się w Bplandatarecovery

Darmowa wersja Bplandatarecovery może kopiować tylko pliki mniejsze niż 64 KB, więc w normalnych okolicznościach, aby odzyskać dane, musisz kupić oprogramowanie .

Dziewięć, Standard Edition i Professional Edition, który wybrać?

Jeśli dane odzyskujesz tylko sporadycznie, zasadniczo nie będziesz używać Bplandatarecovery w przyszłości, a dane, które chcesz odzyskać, nie wiążą się z żadnymi szczególnymi okolicznościami. Możesz rozważyć zakup wersji standardowej. W innych przypadkach specjalne Jeśli jesteś profesjonalistą w odzyskiwaniu danych lub zarządzaniu komputerem, zaleca się zakup wersji profesjonalnej bezpośrednio z następujących powodów:

1. Funkcja odzyskiwania danych w wersji profesjonalnej jest bardziej wydajna, aw niektórych przypadkach musisz użyć Tylko wersja profesjonalna może odzyskać dane;

2. Bplandatarecovery to nie tylko oprogramowanie do odzyskiwania danych, ale także super narzędzie AllIn, z kilkoma zaawansowanymi funkcjami zarządzania partycjami, tworzenia kopii zapasowych i przywracania itp. Obsługiwana jest tylko wersja profesjonalna;

3. Wersja profesjonalna uaktualniona z wersji standardowej jest bardziej kłopotliwa z powodu problemów, takich jak konieczność wymiany blokady szyfrowania, i musi ona wydać dodatkowe pieniądze i czas.

How do I quickly get back lost data ?

Step 1.Free download, and then Install Launch the Data Recovery software and then select lost data cause, and click the "Next" button

Podgląd utraconych danych

Step 2. Select the location C D F drive, sd card or external drive storage devices where you lost your data and click the "Scan" button. The software will start to scan your to find all of your lost files or data

Podgląd utraconych danych

Step 3. and then preview, you can click "Filter" or search the lost files after the scan, Click the "StartRecover" button to recover lost data.

Podgląd utraconych danych

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article