Your location:Data recovery software>>Polish>Jak odzyskać usunięte pliki z dysku U? Najnowsze tutoriale graficzne

Latest News

Jak odzyskać usunięte pliki z dysku U? Najnowsze tutoriale graficzne

Author:fsadmin

Views:

Jak odzyskać usunięte pliki z dysku U? Najnowsze tutoriale graficzne

Dysk U jest często używanym wymiennym narzędziem pamięci masowej, które może nam pomóc przechowywać różne ważne pliki, ale co się stanie, jeśli dane na dysku U zostaną przypadkowo usunięte Co? Czy istnieje sposób na przypadkowe odzyskanie plików usuniętych przez dysk U? Oto bardzo prosta metoda na odzyskanie usuniętych plików dysku U.

O odzyskiwaniu usuniętych plików z dysku U

Dysk U ma cechy małego rozmiaru, jest łatwy do przenoszenia i łatwy w użyciu, dzięki czemu dysk U jest bardzo popularny i wymienny Urządzenie pamięci masowej. W przypadku użytkowników, którzy często korzystają z dysków flash USB, powszechnym problemem jest przypadkowe usunięcie ważnych plików z dysku flash USB. Po usunięciu pliku z dysku U nie zostanie on umieszczony w koszu, lecz bezpośrednio usunięty. Dlatego po stwierdzeniu, że plik został przypadkowo usunięty, nie można go przywrócić za pośrednictwem kosza.

Jak przypadkowo odzyskać pliki usunięte przez dysk U? Przede wszystkim możesz sprawdzić, czy istnieje kopia zapasowa. Jeśli wcześniej utworzono kopię zapasową utraconych danych, wygodnie jest przywrócić dane z kopii zapasowej. Jednak w rzeczywistości wielu użytkowników nie ma zwyczaju tworzenia kopii zapasowych danych, a gdy pliki zostaną usunięte przez pomyłkę, można je odzyskać tylko poprzez odzyskiwanie danych.

Jeśli chodzi o odzyskiwanie usuniętych plików z dysku U, najczęściej stosowaną metodą jest oprogramowanie do odzyskiwania danych z dysku U. Tego rodzaju oprogramowanie jest łatwe w obsłudze i ma potężne funkcje odzyskiwania, z których jest łatwy w użyciu dla zwykłych użytkowników. Tak więc nadchodzi pytanie, co jest lepsze dla oprogramowania do odzyskiwania plików na dysku U?

U oprogramowanie do odzyskiwania usuniętych plików z dysku bezpłatna wersja próbna pobrania

Oprogramowanie do odzyskiwania danych i zarządzania partycjami Bplandatarecovery zapewnia potężne funkcje odzyskiwania danych, kilka ostatnio zaktualizowanych wersji, Oprogramowanie optymalizuje i ulepsza funkcję odzyskiwania plików partycji FAT i NTFS, a znajomi mogą pobrać bezpłatną wersję próbną, aby ją wypróbować.

Oprogramowanie Bplandatarecovery może łatwo odzyskać dane utracone w wyniku przypadkowego usunięcia, formatowania, uszkodzenia partycji i niemożności otwarcia;

Wsparcie różnych marek i możliwości Dyski twarde, mobilne dyski twarde, dyski U, karty pamięci, dyski wirtualne, RAID i inne urządzenia do przywracania utraconych zdjęć, dokumentów, filmów, audio i innych danych;

Oprogramowanie zapewnia funkcję podglądu, która może pomóc użytkownikom w Określ integralność danych przed faktycznym odzyskaniem.

How do I quickly get back lost data ?

Step 1.Free download, and then Install Launch the Data Recovery software and then select lost data cause, and click the "Next" button

Jak odzyskać usunięte pliki z dysku U? Najnowsze tutoriale graficzne

Step 2. Select the location C D F drive, sd card or external drive storage devices where you lost your data and click the "Scan" button. The software will start to scan your to find all of your lost files or data

Jak odzyskać usunięte pliki z dysku U? Najnowsze tutoriale graficzne

Step 3. and then preview, you can click "Filter" or search the lost files after the scan, Click the "StartRecover" button to recover lost data.

Jak odzyskać usunięte pliki z dysku U? Najnowsze tutoriale graficzne

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article