Your location:Data recovery software>>Polish>Karta pamięci nie może zostać rozpoznana na podstawie kroków odzyskiwania komputera

Latest News

Karta pamięci nie może zostać rozpoznana na podstawie kroków odzyskiwania komputera

Author:fsadmin

Views:

Jeśli karta pamięci nie może zostać rozpoznana przez komputer, spróbuj użyć innego czytnika kart lub innego komputera; jeśli komputer lub czytnik kart zostanie wymieniony, karta pamięci nadal nie może zostać rozpoznana przez komputer, co wskazuje, że karta pamięci jest Fizycznie uszkodzony. W takim przypadku musisz znaleźć profesjonalną firmę zajmującą się odzyskiwaniem danych.

Odzyskiwanie danych z karty pamięci, krok drugi: wybierz odpowiednie oprogramowanie do odzyskiwania danych z karty pamięci

Jeśli karta pamięci może zostać rozpoznana przez komputer, oznacza to, że możesz użyć pamięci Oprogramowanie do odzyskiwania danych z karty, aby odzyskać dane! Aby przywrócić dane karty pamięci, należy najpierw wybrać wydajne i łatwe w użyciu oprogramowanie do odzyskiwania danych z karty pamięci, ponieważ oprogramowanie do odzyskiwania danych ma bezpośredni wpływ na ostateczny efekt odzyskiwania danych. Wybierając oprogramowanie do odzyskiwania danych z karty pamięci, należy zachować ostrożność. W tym artykule można sprawdzić, które oprogramowanie do odzyskiwania danych jest lepsze.

Polecam tutaj odzyskiwanie danych. Odzyskiwanie danych jest opracowane w oparciu o jądro Bplandatarecovery. Jest potężne i łatwe w użyciu. Poniższy rysunek jest głównym interfejsem odzyskiwania danych.

Odzyskiwanie danych z karty pamięci

Odzyskiwanie danych z karty pamięci, krok trzeci: wybierz odpowiedni tryb odzyskiwania danych

Użytkownicy mogą Wybierz odpowiedni tryb odzyskiwania danych zgodnie z rzeczywistą sytuacją utraty danych, możesz wypróbować kilka innych. Każdy tryb odzyskiwania danych na głównym interfejsie oprogramowania ma jasne i przejrzyste wprowadzenie, a użytkownicy mogą wybierać odpowiednio do sytuacji utraty danych. Użytkownicy mogą być pewni, że odzyskiwanie danych nie spowoduje żadnych operacji zapisu podczas operacji odzyskiwania danych na karcie pamięci, więc nie spowoduje to wtórnego zniszczenia danych!

Odzyskiwanie danych z karty pamięci, krok czwarty: Skanuj kartę pamięci

Po wybraniu trybu odzyskiwania danych oprogramowanie przechodzi do interfejsu wyboru partycji lub dysku. Po lewej stronie interfejsu odzyskiwania danych wybierz kartę pamięci, którą chcesz przywrócić, a prawa strona wyświetla odpowiednie informacje o karcie pamięci.

Odzyskiwanie danych z karty pamięci

Załaduj postęp skanowania

Odzyskiwanie danych może zapisać wyniki skanowania, dzięki czemu przy następnym użyciu karty pamięci Po przywróceniu danych nie ma potrzeby ponownego skanowania, co oszczędza czas.

Dodatkowo wyszukaj pliki znanych typów

Odzyskiwanie danych obsługuje odzyskiwanie plików według typu podczas odzyskiwania danych, na przykład użytkownicy muszą odzyskać tylko niektóre pliki z karty pamięci W przypadku określonych typów plików, takich jak pliki GIF lub pliki wideo AVI, możesz kliknąć przycisk „Wybierz typ pliku”, aby wybrać typ pliku do przywrócenia, jak pokazano na poniższym rysunku:

Odzyskiwanie danych z karty pamięci < / p>

Kliknij przycisk „Dalej”, aby rozpocząć skanowanie karty pamięci i przejść do interfejsu wyszukiwania plików, jak pokazano poniżej:

Odzyskiwanie danych z karty pamięci

< />

Odzyskiwanie danych z karty pamięci, krok piąty: Przejrzyj i znajdź pliki do odzyskania w wynikach skanowania

Odzyskiwanie danych Po zeskanowaniu karty pamięci wyniki skanowania zostaną posortowane i wyświetlone Gdy się pojawi, użytkownicy mogą znaleźć pliki, które należy odzyskać, poprzez filtrowanie i podgląd plików.

W normalnych okolicznościach duża liczba plików zostanie przeskanowana przez odzyskiwanie danych. Użytkownicy mogą filtrować pliki według rozmiaru pliku, symboli wieloznacznych, czasu modyfikacji i innych informacji, jak pokazano poniżej:

Odzyskiwanie danych z karty pamięci

Ponadto odzyskiwanie danych ma również zaawansowaną funkcję podglądu plików. Użytkownicy mogą ocenić, czy zawartość pliku jest poprawna i czy plik można pomyślnie przywrócić, wyświetlając podgląd przed faktycznym skopiowaniem pliku! Formaty plików obsługiwane przez podgląd pliku odzyskiwania danych to: pliki tekstowe, pliki dokumentów pakietu Office, takie jak Word i Excel, pliki obrazów w większości formatów oraz pliki audio i wideo w większości formatów.

Poniższe zdjęcie stanowi zrzut ekranu pliku wideo do odzyskiwania danych:

Odzyskiwanie danych z karty pamięci

Musisz zwrócić uwagę Tutaj, w interfejsie wyników skanowania plików odzyskiwania danych, znajduje się „przycisk postępu zapisu”. Jeśli chwilowo nie masz czasu na dokładne przeszukanie wyników skanowania, kliknij ten przycisk, aby zapisać wyniki skanowania. Jeśli masz czas na kontynuowanie wyszukiwania, nie musisz ponownie skanować dysku twardego, możesz bezpośrednio załadować ostatnie wyniki skanowania Oszczędzaj czas!

Odzyskiwanie danych z karty pamięci, Krok 6: Skopiuj pliki do odzyskania

Po znalezieniu plików do odzyskania sprawdź pliki i kliknij „Dalej” „Przycisk. Oprogramowanie przechodzi do następnego interfejsu i ustawia folder docelowy pliku odzyskiwania, jak pokazano na poniższym rysunku:

Odzyskiwanie danych z karty pamięci

Po ustawieniu folderu docelowego , Kliknij przycisk „Dalej”, odzyskiwanie danych rozpocznie kopiowanie danych, poniższy rysunek pokazuje proces i wyniki kopiowania danych:

Odzyskiwanie danych z karty pamięci

Kliknij przycisk „Otwórz folder”, aby otworzyć folder docelowy, kliknij przycisk „Szczegóły”, aby wyświetlić rzeczywistą kopię danych, a następnie kliknij przycisk „Zakończ”, aby zakończyć operację odzyskiwania danych

W tym momencie odzyskiwanie danych karty pamięci zostało zakończone! Odzyskiwanie danych sprawia, że ​​odzyskiwanie danych z karty pamięci jest łatwą do nauczenia pracą, ale większość użytkowników zwykle nadal musi wykonać dobrą kopię zapasową danych, staraj się nie spowodować utraty danych!

How do I quickly get back lost data ?

Step 1.Free download, and then Install Launch the Data Recovery software and then select lost data cause, and click the "Next" button

Karta pamięci nie może zostać rozpoznana na podstawie kroków odzyskiwania komputera

Step 2. Select the location C D F drive, sd card or external drive storage devices where you lost your data and click the "Scan" button. The software will start to scan your to find all of your lost files or data

Karta pamięci nie może zostać rozpoznana na podstawie kroków odzyskiwania komputera

Step 3. and then preview, you can click "Filter" or search the lost files after the scan, Click the "StartRecover" button to recover lost data.

Karta pamięci nie może zostać rozpoznana na podstawie kroków odzyskiwania komputera

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article