Your location:Data recovery software>>Polish>Odzyskiwanie danych z karty pamięci Odzyskiwanie danych z karty SD

Latest News

Odzyskiwanie danych z karty pamięci Odzyskiwanie danych z karty SD

Author:fsadmin

Views:

Odzyskiwanie danych z karty pamięci Odzyskiwanie danych z karty SD

W tym artykule opisano, jak korzystać z oprogramowania do odzyskiwania danych, aby odzyskać kartę pamięci i kartę SD, gdy nastąpi utrata danych na karcie pamięci lub karcie SD Dane w nim są proste i jasne, i będą widoczne na pierwszy rzut oka!

Karty pamięci, karty SD to niezależne nośniki pamięci używane w telefonach komórkowych, aparatach cyfrowych, MP3 i innych produktach cyfrowych, umożliwiające elektronicznym dostawom przechowywanie większej ilości danych. Karta pamięci jest kompaktowa, wygodna do przenoszenia i łatwa w użyciu, co ułatwia przesyłanie i wymianę danych. W ostatnich latach, wraz z ciągłym rozwojem produktów cyfrowych, karty pamięci i karty SD szybko się rozprzestrzeniły. Karta pamięci i karta SD są wygodne dla naszej pracy i życia, ale utrata danych karty pamięci i karty SD pojawia się od czasu do czasu, co jest bardzo bolesne.

Karta pamięci. Jak odzyskać dane po utracie danych z karty SD? Poniżej przedstawiono szczegółowe kroki odzyskiwania danych z karty pamięci i karty SD.

Krok 1: Sprawdź, czy komputer może rozpoznać kartę pamięci

Krok 2: Wybierz odpowiednie oprogramowanie do odzyskiwania danych z karty pamięci

< p> Krok 3: Wybierz odpowiedni tryb odzyskiwania danych

Krok 4: Zeskanuj kartę pamięci

Krok 5: Wyświetl podgląd i znajdź te, które należy odzyskać w wynikach skanowania Pliki

Krok 6: Skopiuj pliki do odzyskania

Odzyskiwanie danych z karty pamięci, krok 1: Określ, czy karta pamięci może zostać rozpoznana przez komputer

>

Aby przywrócić dane karty pamięci, musisz najpierw ustalić, czy karta pamięci może zostać rozpoznana przez komputer. Podłącz kartę pamięci do komputera za pomocą czytnika kart. Po podłączeniu sprawdź, czy karta pamięci jest widoczna w „Moim komputerze”; czasami karta pamięci nie jest widoczna w „Moim komputerze”, ale można ją zobaczyć w Menedżerze dysków To.

Po podłączeniu karty pamięci do komputera zobaczysz ikonę „Rozpoznanie sprzętu i instalacja zakończona powodzeniem”, jak pokazano na poniższym rysunku;

Odzyskiwanie danych karty pamięci

Sprawdź metodę Menedżera dysku: kliknij prawym przyciskiem myszy „Mój komputer” - Zarządzanie i uruchom narzędzie „Zarządzanie komputerem”, jak pokazano poniżej:

Odzyskiwanie danych z karty pamięci < / p>

Wybierz „Pamięć” - „Zarządzanie dyskami”, możesz zobaczyć kartę pamięci, kartę SD, jak pokazano poniżej:

Odzyskiwanie danych z karty pamięci

How do I quickly get back lost data ?

Step 1.Free download, and then Install Launch the Data Recovery software and then select lost data cause, and click the "Next" button

Odzyskiwanie danych z karty pamięci Odzyskiwanie danych z karty SD

Step 2. Select the location C D F drive, sd card or external drive storage devices where you lost your data and click the "Scan" button. The software will start to scan your to find all of your lost files or data

Odzyskiwanie danych z karty pamięci Odzyskiwanie danych z karty SD

Step 3. and then preview, you can click "Filter" or search the lost files after the scan, Click the "StartRecover" button to recover lost data.

Odzyskiwanie danych z karty pamięci Odzyskiwanie danych z karty SD

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article