Your location:Data recovery software>Step>Norwegian>Atkurkite U disko duomenis prieš perrašydami failą

Latest News

Atkurkite U disko duomenis prieš perrašydami failą

Author:fsadmin

Views:

Kaip atkurti U disko duomenis? Kokie yra įprasti metodai?

Prieš perrašant failą, jį galima atkurti įvairiais būdais .Kokie yra įprasti U disko duomenų atkūrimo metodai?

Pirmasis metodas: paprasčiausias ir aiškiausias yra atkūrimo naudoti duomenų atkūrimo programinę įrangą. Šiandien duomenų atkūrimo programinės įrangos operacijos yra gana paprastos, sudėtingas operacijas, kurios kažkada buvo nepasiekiamos, paverčia paprastomis užduotimis, kurias galima atlikti keliais pelės paspaudimais.

2 būdas: Atkurkite duomenis rankiniu būdu. Profesionalai atranda prarastus failus, skaidinius ir kt., Redaguodami duomenis šešioliktainiuose sektoriuose. Įprasti vartotojai gali nusipirkti duomenų atkūrimo paslaugas ir leisti specialistams padėti jiems atkurti duomenis.

3 būdas: susiraskite profesionalią duomenų atkūrimo įmonę. Jei U diske įvyksta rimtas fizinis gedimas ir duomenų atkūrimo programinė įranga negali jo valdyti, galite rasti profesionalią duomenų atkūrimo agentūrą, kad rastų sprendimą.

1 pamoka: Kaip atkurti prarastus duomenis, ištrintus ir suformatuotus U diske?

Šiame vadove aprašoma, kaip naudoti „Bplandatarecovery“ programinę įrangą, kad būtų galima nuskaityti failus, kurie buvo netyčia ištrinti ar suformatuoti U diske. Ši instrukcija taip pat taikoma tais atvejais, kai U diskas negali atsidaryti, ir raginama formatuoti.

o

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article