Your location:Data recovery software>Step>Norwegian>Pasiskirstymo failų sistemos žalos atkūrimas

Latest News

Pasiskirstymo failų sistemos žalos atkūrimas

Author:fsadmin

Views:

Nuimamas kietasis diskas paragina, kaip pataisyti formatavimą?

Klausiate, kaip taisyti suformatuotą skaidinį? Lengviausias būdas yra formatuoti. Formatavimo operacija yra labai paprasta, galite naudoti „Windows“ sistemos formatavimą, taip pat galite naudoti „Bplandatarecovery“ operaciją. Tačiau prieš formatuodami turite patvirtinti, kad prarasti duomenys buvo atkurti!

Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite disko raidę, vaizduojančią kompiuterio mobilųjį standųjį diską, tada pasirinkite parinktį „Formatuoti“; po to iššokančiame lange spustelėkite mygtuką „Pradėti“.

Mobilusis kietasis diskas neatsidarys ragindamas formatuoti

Dažniausios priežastys, dėl kurių mobilusis kietasis diskas neatveria greito formato

Priežastis mobiliesiems Kietasis diskas gali paskatinti suformatuoti daugybę priežasčių, kurios gali būti loginė arba fizinė nesėkmė. Šiandien redaktorius apibendrina keletą dažnesnių priežasčių ir kiekvienam siūlo idėjų, kaip sužinoti priežastis ir sprendimus.

Skirstymo failų sistemos pažeidimas: failų sistema yra duomenų saugojimo ir tvarkymo būdas, pateikiantis mechanizmą, leidžiantį pasiekti pagrindinius duomenis. Failų sistema padalija disko saugyklos vietą į kelis vienetus ir yra atsakinga už įrašymą, kuriems failams šie saugojimo vienetai yra skirti. Jei failų sistema yra sugadinta, operacinė sistema negalės pasiekti duomenų, esančių skaidinyje. Kadangi formavimo operacija gali atkurti failų sistemą, kai skaidinys yra sugadintas, sistema dažnai prašo jį suformatuoti.

Nepalaikoma failų sistemos rūšis: Kompiuteris nepalaiko mobiliojo standžiojo disko failų sistemos tipo. Pvz., jei mobiliajame standžiajame diske naudojamas „Linux“ failų sistemos tipas, pvz., EXT4, mobilusis standusis diskas yra prijungtas prie „Windows“ kompiuterio. Jums bus pasiūlyta suformatuoti. Tokiu atveju galite įdėti mobilųjį standųjį diską į „Linux“ aplinką, kad būtų galima skaityti duomenis, arba galite naudoti „Bplandatarecovery“ programinę įrangą, norėdami skaityti ir rašyti „EXT4“ skaidinį „Windows“.

USB jungties maitinimas nepakankamas: mobilusis kietasis diskas, kaip ir įprastas mechaninis kietasis diskas, duomenų skaitymui ir rašymui priklauso nuo vidinio disko, o energijos tiekimo reikalavimai yra gana aukšti. Jei USB prievado maitinimo šaltinis yra nepakankamas arba nestabilus, tai paveiks įprastas skaitymo ir rašymo operacijas ir sukels painiavą duomenyse.

Netinkamas veikimas: Daugelis vartotojų prieš pašalindami mobilųjį standųjį diską nespaudžia saugaus trynimo aparatūros piktogramos, o kartais mobilusis standusis diskas pašalinamas tiesiogiai, kai sistema neužbaigia skaitymo ir rašymo operacijų, visos šios operacijos yra visos. Gali sukelti nepatogią, trūkstamą ar sugadintą failų katalogų informaciją.

Diskiniai blogojo disko sektoriai: kietojo disko blogi sektoriai yra disko sritys, kuriose negalima atlikti įprastų skaitymo ir rašymo operacijų. Blogi sektoriai sukels įvairių problemų, tokių kaip skaidiniai, kurių negalima atidaryti, skaidiniai prarasti, o standžiojo disko greitis sulėtėjęs. Ir tt

Santrauka

Kai mobilusis standusis diskas yra raginamas formatuoti, jei duomenys yra svarbesni, nesuformatuokite skaidinio ir nevykdykite disko patikrinimo ir kitų operacijų, Pirmas dalykas, kurį reikėtų padaryti, yra duomenų atkūrimas. Vykdykite aukščiau pateiktą mokymo programą žingsnis po žingsnio, kad atkurtumėte prarastus failus. Jei mobiliajame kietajame diske yra per daug blogų sektorių ir programinė įranga negali nuskaityti, galite kreiptis į „Bplandatarecovery“ ekspertų komandą, kad rastų sprendimą.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article