Your location:Data recovery software>Step>Norwegian>Prarastas skaidinys nėra neatpažįstamas kietasis diskas, atkūrimo veiksmai

Latest News

Prarastas skaidinys nėra neatpažįstamas kietasis diskas, atkūrimo veiksmai

Author:fsadmin

Views:

Būtina sąlyga, kad „Bplandatarecovery“ galėtų atkurti duomenis: „Bplandatarecovery“ gali nustatyti saugojimo aparatinę įrangą (standųjį diską, keičiamąjį standųjį diską, U diską, atminties kortelę ir kt.), kurią norite atkurti.

Pavyzdžiui, šis paveikslėlis:

„Bplandatarecovery“ atpažįsta standųjį diską

Tai yra kompiuteris, kurį naudoju, paleiskite „Bplandatarecovery“ ir atpažįstu. Dviejų laikmenų aparatūra, HD0 yra šios mašinos standusis diskas, talpa 2T, yra 6 skaidiniai, tokie kaip C, D, E (vienam skaidiniui neskiriama disko raidė); RD1 yra U diskas, talpa tik 15G, tik vienas viršuje. H pertvara

Jei saugojimo įrenginio negalima atpažinti „Bplandatarecovery“ po jo prijungimo prie kompiuterio, jis nerodomas lange, esančiame „Bplandatarecovery“ pagrindinės sąsajos kairiajame šone. Programinė įranga nebegali atkurti duomenų. Ją reikia nusiųsti profesionaliai duomenų atkūrimo įmonei, kad ji galėtų pataisyti programinę-aparatinę įrangą arba atidaryti atkūrimą.

Šią paslaugą teikia ir pati „Bplandatarecovery“ komanda, kuri, kaip „Bplandatarecovery“ kūrėja, yra natūraliai autoritetingesnė technologijoms. Vartotojai, kuriems to reikia, gali apsilankyti „Bplandatarecovery“ nuotolinio duomenų atkūrimo tarnyboje ir sužinoti daugiau.

Priminimas:

Pasiskirstymo praradimas nėra kietojo disko neatpažįstamas, paprastai neturi įtakos duomenų atkūrimui. Kartais dėl įvairių priežasčių vartotojo skaidinio nematote „Bplandatarecovery“. Tai yra gerai, o ne aparatinės įrangos problema, paprastai failų sistemos programinės įrangos problema. Vis tiek galite naudoti „Bplandatarecovery“, kad atkurtumėte prarastus duomenis.

Antra, kaip pradėti duomenų atkūrimą

Skirtingai nuo kai kurių „kvailo“ tipo duomenų atkūrimo programinės įrangos (pvz., duomenų atkūrimo), skirtų „Xiaobai“ vartotojams, jei esate Pirmą kartą naudodamiesi „Bplandatarecovery“, galite ne iškart rasti įėjimą atlikti duomenų atkūrimo operacijas, tačiau iš tikrųjų tai labai paprasta.

Jei galite nustatyti, kuriame skaidinyje yra duomenų, kuriuos norite atkurti, tada tiesiogiai pasirinkite skaidinį standžiojo disko skaidinių žemėlapyje virš pagrindinės „Bplandatarecovery“ sąsajos, tada spustelėkite dešinįjį pelės mygtuką, o tada - laikinajame meniu. Meniu pasirinkite meniu punktą „Atkurta po ištrinto ar suformatuoto failo“, kaip parodyta šiame paveikslėlyje:

„Bplandata“ atkūrimas atkurtas ištrynus ar suformavus failą

Duomenų atkūrimas iš D skaidinio

Kartais jūs negalite nustatyti, kuriame skaidinyje reikia atkurti duomenis. Dažniausiai prarandamas pirminis skaidinys arba sukurtas naujas skaidinys. Padengta, tokiais atvejais turite pasirinkti duomenų saugojimo įrenginį, norėdami atkurti duomenis pagrindinėje sąsajoje, esančioje kairėje „Bplandatarecovery“ pusėje, tada spustelėkite dešiniuoju pelės mygtuku. Taip pat pasirodžiusiame sparčiųjų klavišų meniu pasirinkite meniu punktą „Ištrintų ar suformatuotų failų atkūrimas“. ", Kaip parodyta šiame paveikslėlyje:

„ Bplandatarecovery “panaikinta arba suformatuotas failo atkūrimas

Duomenų atkūrimas iš vietinio standžiojo disko HD0

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article