Your location:Data recovery software>Step>Norwegian>Kodėl negalima atidaryti mobiliojo standžiojo disko? Kaip atkurti?

Latest News

Kodėl negalima atidaryti mobiliojo standžiojo disko? Kaip atkurti?

Author:fsadmin

Views:

Ką daryti, jei mobiliojo kietojo disko negalima atidaryti? Nėra geresnio būdo, nei šis

Kas vyksta, kai mobilusis kietasis diskas neatsidaro? Ką daryti, jei mobiliajame kietajame diske yra svarbių duomenų? Neįmanoma atidaryti mobiliojo kietojo disko yra labai dažna duomenų praradimo problema. Tokiose situacijose nereikia nerimauti. Tada redaktorius išsamiai supažindins, kaip tinkamai išspręsti mobiliojo kietojo disko neatsidarymo problemą.

Čia pateiktas grafinis pamoka, naudojant „Bplandatarecovery“ mobiliojo standžiojo disko duomenims atkurti:

Paruošimo įrankis:

1, kompiuteris ir Mobilusis standusis diskas laukia duomenų atkūrimo

2. Mobiliojo standžiojo disko duomenų atkūrimo programinė įranga „Bplandatarecovery“

Pradėkite atkūrimą

1 veiksmas: Atidarykite oficialią „Bplandatarecovery“ svetainę ir atsisiųskite nemokamą bandomąją „Bplandatarecovery“ versiją. Atsisiuntę programinę įrangą, išpakuokite ją, kad paleistumėte programinę įrangą.

Kaip parodyta žemiau, programinės įrangos nereikia diegti. Norėdami paleisti programą, norėdami atidaryti programinę įrangą, dukart spustelėkite „Bplandatarecovery“.

Neįmanoma atidaryti mobiliojo kietojo disko.

2 veiksmas: raskite ir pažymėkite skaidinį, kurio negalima atidaryti mobiliajame standžiajame diske programinėje įrangoje, tada spustelėkite „“ dešinėje programinės įrangos pusėje. Skirtuke „Naršyti failus“ patikrinkite, ar nematote duomenų mobiliajame kietajame diske.

Tuo atveju, kai pertvaros pažeidimai nėra rimti, „Bplandatarecovery“ gali tiesiogiai pamatyti duomenis neatverdama sudėtingo nuskaitymo, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau. Jei duomenys peržiūrimi paprastai, nukopijuokite ir išsaugokite failą kitame diske, kad baigtumėte mobiliojo standžiojo disko duomenų atkūrimą.

Mobilusis kietasis diskas neatsidarys.

Be to, pažeistame NTFS skaidinyje galite išbandyti ir funkciją „Smart Load Current Partition“, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau. : Pasirinkite skaidinį, kurio negalima atidaryti, tada spustelėkite Įrankiai> „Smart Load Current Partition“. Ši funkcija yra skirta NTFS skaidiniams, kurių negalima atidaryti, be to, jie gali tiesiogiai pateikti duomenis be sudėtingo nuskaitymo proceso. Jei ši funkcija netaikoma, reikia atlikti 3 veiksmą.

Mobilusis kietasis diskas neatsidarys.

3 veiksmas: nuskaitymui naudokite funkciją „Atkurti failą“.

Pasirinkite prarastų duomenų skaidinį „Bplandatarecovery“ ir spustelėkite įrankių juostos mygtuką „Atkurti failą“.

Negalima atidaryti išimamojo kietojo disko.

Iššokančiajame lange spustelėkite mygtuką „Pradėti“, kad programinė įranga galėtų pradėti išsamų pasirinktos skaidos nuskaitymą. Nuskaitymo metu programinė įranga surašys duomenis, rastus realiu laiku, taigi, jei bus rasti reikalingi failai, nuskaitymą galima baigti iš anksto, o tai labai patogu ir taupo laiką.

Mobilusis kietasis diskas nebus atidarytas.

4 žingsnis: Peržiūrėkite failą.

Dukart spustelėkite failą nuskaitymo rezultate, galite atidaryti peržiūros langą ir peržiūrėti failo turinį, kaip parodyta šiame paveikslėlyje, programinė įranga peržiūri paveikslėlio failą. Jei failo peržiūra yra normali, tai reiškia, kad failas nėra pažeistas ir jį galima normaliai atkurti.

Neįmanoma atidaryti mobiliojo kietojo disko.

Penktas žingsnis: nukopijuokite failus, kad baigtumėte mobiliojo standžiojo disko duomenų atkūrimo procesą.

Iš išvardytų failų raskite ir pasirinkite atkuriamus duomenis, tada dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ir spustelėkite parinktį „Kopijuoti į nurodytą aplanką“.

Mobilusis kietasis diskas neatsidarys.

6 veiksmas: Baigę failo kopiją, atidarykite tikslinį aplanką, norėdami pamatyti, ar failai normaliai atkuriami.

Įsitikinkite, kad failai yra normalūs, galite išbandyti šiuos metodus, kad atkurtumėte šį neveikiamą skaidinį.

Kaip pataisyti keičiamąjį standųjį diską?

Mobilieji kietieji diskai yra neprieinami, neveikia ir juos reikia formatuoti, daugiausia dėl to, kad pažeista failų sistema. Šiuo atveju lengviausias būdas tai padaryti yra formatavimas. Formatavimo metu bus sukurta nauja failų sistema. Po formatavimo skaidinį galima įprastai atidaryti.

Pastaba: Formatavimas praras duomenis, prieš formatuodami įsitikinkite, kad duomenys buvo sėkmingai išsaugoti ar atkurti.

1 veiksmas: atidarykite failų tvarkyklę, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite skaidinį, kurio negalima atidaryti, tada pasirinkite parinktį „Formatuoti“, kaip parodyta kitame paveikslėlyje.

Išimamasis standusis diskas nebus atidarytas.

2 veiksmas: iššokančiajame lange pasirinkite failų sistemos tipą, formatavimo metodą, tūrio etiketę ir kt., tada spustelėkite „ Pradėti “mygtuką.

Priminimas: jei „Windows“ negali užpildyti formato, tai reiškia, kad disko negalima skaityti ir rašyti normaliai, o tai reiškia, kad gali būti blogų sektorių. Tokiu atveju galite pabandyti naudoti „Bplandatarecovery“ aptikti ir atitaisyti blogus sektorius.

Kodėl negalima atidaryti mobiliojo kietojo disko?

Yra daugybė priežasčių, kodėl negalima atidaryti mobiliojo standžiojo disko. Čia pateikiamos tik kelios dažniausiai pasitaikančios priežastys. Tikiuosi, kad padėsite išvengti tokių problemų.

Netinkamai įdėdami ir išimdami mobilųjį standųjį diską: prieš pašalindami mobilųjį standųjį diską nespustelėjote saugaus ištrynimo. Pašalinus mobilųjį standųjį diską, kai sistema skaito ir rašo, labai tikėtina, kad failų sistema bus painiava.

Nepakankamas USB sąsajos maitinimas: Jei USB prievado maitinimo šaltinis yra nepakankamas, mobilusis kietasis diskas neveiks tinkamai, todėl duomenų nuskaitymas ir rašymas bus nestabilus.

Diskų blogi sektoriai: Blogi sektoriai gali sukelti problemų, tokių kaip duomenų negalima normaliai skaityti ir rašyti, skaidinių negalima atidaryti, sistema sugenda, kompiuteris užšąla, o kietojo disko neįmanoma nustatyti.

Pertvaros pertraukimo dydžio keitimas: pertvaros pertvarkymo procesas yra priverstas nutraukti, o tai sugadins failų sistemos struktūrą.

Virusų naikinimas.

Santrauka

Čia pateikiamas problemos, kad negalima atidaryti mobiliojo kietojo disko, sprendimas. Jei susiduriate su panašiomis problemomis, draugai gali kreiptis į aukščiau aprašytus metodus. Atlikite duomenų atkūrimą mobiliajame kietajame diske namuose ir atitaisykite pažeistą skaidinį. Tikiuosi, kad šis vadovėlis bus naudingas visiems. Jei norite daugiau įdomių vadovėlių, galite sekti oficialioje „Bplandatarecovery“ svetainėje. Jei nepavyks atkurti duomenų, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba laiku.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article