Your location:Data recovery software>Step>Norwegian>Mobiliojo kietojo disko atidaryti negalima

Latest News

Mobiliojo kietojo disko atidaryti negalima

Author:fsadmin

Views:

Išimamų kietųjų diskų simptomai

Mobilieji kietieji diskai yra vienas populiariausių duomenų saugojimo įrenginių. Palyginti su U diskais, mobilieji kietieji diskai turi didesnę atminties vietą, yra stabilesni ir patikimesni. Mobilieji kietieji diskai dažnai naudojami duomenims saugoti ar perduoti darbe, studijose ir kasdieniame gyvenime. Tačiau mobiliajame kietajame diske saugomi duomenys nėra visiškai saugūs, pavyzdžiui, kai vartotojai naudojasi mobiliuoju standiuoju disku, jie dažnai susiduria su neveikiančiomis situacijomis. Prijunkite mobilųjį standųjį diską prie kompiuterio, atidarykite failų naršyklę ar disko tvarkymą, galite pamatyti mobiliojo standžiojo disko disko raidę, tačiau dukart spustelėję, norėdami atidaryti mobilųjį standųjį diską, pamatysite, kad jo negalima atidaryti, o ekrane pasirodo klaidos pranešimas. Dažniausi klaidų pranešimai yra šie:

H disko įrenginys nėra suformatuotas. Ar norite jį formatuoti dabar?

Vietos nėra. Negaliu pasiekti G: \. Failas arba katalogas yra pažeistas ir neįskaitomas.

Turite suformatuoti diską E diske:. Ar norite jį suformatuoti?

Neįmanoma pasiekti F: \. Duomenų klaida (ciklinis dubliavimo patikrinimas).

Neįmanoma pasiekti J: \. Šiame tome nėra pripažintos failų sistemos. Įsitikinkite, kad visos prašomos failų sistemos tvarkyklės yra įkeltos ir ar apimtis nėra pažeista.

Be to, atidarę disko tvarkymą (dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite piktogramą „šis kompiuteris“ - tvarkymas-disko tvarkymas), galite pamatyti, kad failų sistema tampa RAW formatu, disko būsena gali tapti „neinicializuota“. . Kai skaidinio negalima atidaryti ir jo negalima pasiekti, manau, kad daugelis vartotojų bus labai sunerimę, nes mobiliojo standžiojo disko duomenys nebuvo nukopijuoti. Tiesą sakant, kol jūs neveikiate atsitiktinai, pavyzdžiui, nesuformuojate formato, problemą, kad mobiliojo kietojo disko negalima atidaryti, galima pašalinti nepažeidžiant.

Kaip atkurti duomenis, kai negalima atidaryti mobiliojo standžiojo disko?

Kaip atkurti duomenis, kai negalima atidaryti mobiliojo standžiojo disko, U disko, kietojo disko ir kt., ir jo negalima pasiekti? Šiuo metu atrodo, kad yra dvi galimybės: naudoti duomenų atkūrimo programinę įrangą atkūrimui arba įsigyti duomenų atkūrimo paslaugas. Redaktoriaus pasiūlymas yra toks:

Duomenų atkūrimo programinę įrangą pirmiausia galite panaudoti bandydami ją atkurti patys, nes kai kuri duomenų atkūrimo programinė įranga yra galinga ir lengvai valdoma, net „Xiaobai“ vartotojai gali savarankiškai užpildyti mobilųjį kietąjį diską. Duomenų atkūrimas, o atkūrimo efektas yra labai geras.

Duomenų atkūrimo programinė įranga nėra ideali arba duomenų praradimas yra labai sudėtingas. Pavyzdžiui, RAID duomenų atkūrimui galite apsvarstyti su duomenų atkūrimu susijusias paslaugas, tokias kaip „Bplandatarecovery“ nuotolinis duomenų atkūrimas.

Taigi kuri iš jų yra geresnė mobiliojo kietojo disko duomenų atkūrimo programinei įrangai? Šiandien aš rekomenduoju naudoti nemokamą bandomąją „Bplandatarecovery“ duomenų atkūrimo programinės įrangos versiją. „Bplandatarecovery“ siūlo tikslinius sprendimus įvairiose įprastose duomenų praradimo situacijose. Galingas failų nuskaitymo procesas gali atlikti išsamų saugojimo įrenginių nuskaitymą ir analizę bei palaiko NTFS, FAT32, FAT16, FAT12, exFAT, EXT2, EXT3. , EXT4 ir kitų failų sistemų. Bandomosios „Bplandatarecovery“ ir registruotos versijos nuskaitymo rezultatai yra tie patys, o nemokama bandomoji versija gali visiškai suprasti galutinį atkūrimo rezultatą.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article