Your location:Data recovery software>Step>Norwegian>Mobiliojo kietojo disko formato atkūrimas

Latest News

Mobiliojo kietojo disko formato atkūrimas

Author:fsadmin

Views:

1 žingsnis: atsisiųskite ir paleiskite „Bplandatarecovery“ programinę įrangą.

Norėdami atsisiųsti programinę įrangą, spustelėkite nemokamą atsisiuntimo mygtuką oficialios „Bplandatarecovery“ svetainės pagrindiniame puslapyje. „Bplandatarecovery“ yra žalioji programinės įrangos versija, nereikia diegti, galite paleisti programinę įrangą po dekompresijos po atsisiuntimo.

Mobiliojo kietojo disko formato atkūrimas

2 veiksmas: pasirinkite suformatuotą mobiliojo standžiojo disko skaidinį ir spustelėkite mygtuką „Atkurti failą“.

Šis žingsnis yra labai svarbus. Prieš pradėdami ieškoti reikalingų duomenų, turite pasirinkti tinkamą skaidinį.

Mobiliojo standžiojo disko formato atkūrimas

3 veiksmas: iššokančiojo atkūrimo failo lange spustelėkite mygtuką „Pradėti“, kad programinė įranga galėtų pradėti ieškoti prarastų duomenų.

Jei nuskaitytina daug vietos, nuskaitymas užtruks ilgai, tačiau programinė įranga suras duomenis, kurie buvo rasti realiu laiku ieškant duomenų. Tokiu būdu, jei bus nustatyta, kad to reikia Kai duomenys bus rasti, nuskaitymo procesą galite baigti anksčiau laiko.

Mobiliojo standžiojo disko formato atkūrimas

Ketvirtasis žingsnis: peržiūrėkite failą.

Failo peržiūra gali padėti nustatyti, ar pamesti duomenys nėra pažeisti. Jei duomenys bus perrašyti suformavus mobilųjį standųjį diską, prarasti duomenys gali būti sunaikinti, tokiu atveju būtina atidžiai peržiūrėti duomenis.

Mobiliojo standžiojo disko formato atkūrimas

Penktas žingsnis: Nukopijuokite failus.

Nukopijuokite nuskaitytus duomenis į kitus skaidinius, kad baigtumėte atkūrimo procesą. Pastaba: draudžiama saugoti bet kokius duomenis skyriuje, kuriame duomenys prarandami, kol duomenys nebus sėkmingai atkurti.

Mobiliojo standžiojo disko formato atkūrimas

Dažnos problemos, susijusios su mobiliojo standžiojo disko formato duomenų atkūrimu.

Q1, kaip įvertinti mobiliojo standžiojo disko praradimą Ar jūsų duomenys buvo perrašyti?

Peržiūrėkite failą. Pirma, jei prarasti duomenys bus visiškai perrašyti, failas nebus įtrauktas į nuskaitymo rezultatų sąrašą; jei failas buvo perrašytas tik iš dalies, tada failas pasirodys nuskaitymo rezultatuose, tačiau jis bus sugadintas peržiūrint failą. „Bplandatarecovery“ teikia galingą failo peržiūros funkciją, kuri gali padėti vartotojams nuspręsti, ar failas nebuvo pažeistas.

Q2. Kiek laiko galima atkurti mobiliojo standžiojo disko formatą?

Griežtai tariant, suformatuotas duomenų atkūrimas neturi daug bendro su duomenų praradimo laiku. Jei duomenys nebus perrašomi praradus duomenis, o diskas nebus fiziškai pažeistas, duomenis bus galima atkurti bet kuriuo metu.

Q3. Kodėl negaliu rasti prarastų duomenų?

Formatuojant ir atkuriant duomenų kartais negalima ieškoti. Įprasti veiksniai yra šie:

nuskaitytas įrenginys yra neteisingas : Prieš pradėdami nuskaitymą, turite pasirinkti skaidinį, kuriame yra prarasti duomenys, kad būtų galima ieškoti teisingų duomenų.

Failai netinkamai filtruojami: nuskaitymo rezultatuose dažnai yra daug duomenų, o kartais sunku atskirti reikalingus duomenis, ypač kai pažeista originali katalogo struktūra. Ieškodami duomenų nuskaitymo rezultatuose, galite greitai rasti reikalingus failus naudodamiesi filtravimo funkcijomis ir failų peržiūra.

Paieškos metodas neteisingas: skirtingose ​​duomenų praradimo situacijose naudojamas duomenų atkūrimo metodas taip pat skiriasi, galite pabandyti pakeisti nuskaitymo metodą arba kreiptis į techninę pagalbą.

Pamesti duomenys buvo perrašyti: perrašytų duomenų normaliai atkurti negalima. Jei prarasti duomenys buvo visiškai perrašyti, tada duomenų ieškoti negalima.

Q4. Kokia yra priežastis, kodėl atkurtų duomenų negalima atidaryti?

Yra dvi pagrindinės priežastys, kodėl atkurtų duomenų negalima atidaryti: viena yra ta, kad pamestas failas buvo sugadintas, kuris dažnai kyla dėl perrašymo praradus duomenis, pavyzdžiui, failo išsaugojimas ir pan .; Atkūrimo metodas neteisingas. Kai kuriais sudėtingais duomenų praradimo atvejais įprasti atkūrimo metodai gali nesugebėti tinkamai atkurti duomenų. Jei atkurtų duomenų negalima atidaryti, galite susisiekti su „Bplandatarecovery“ techniniu personalu, kad padėtumėte išanalizuoti konkrečią priežastį ir sprendimą.

Santrauka

Aukščiau pateiktas visas mobiliojo standžiojo disko formavimo ir atkūrimo procesas, o prarastus mobiliojo standžiojo disko formatavimo duomenis galima lengvai atkurti naudojant aukščiau išvardintus aspektus. Be to, ši instrukcija taip pat tinka kompiuterio standžiojo disko, U disko, SD kortelės, virtualiojo disko ir kitų įrenginių atkūrimui formatuoti. Jei turite klausimų ar reikia pagalbos dėl formato atkūrimo, mobiliojo standžiojo disko duomenų atkūrimo ir kt., Kreipkitės laiku į internetinį klientų aptarnavimo skyrių.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article