Your location:Data recovery software>Step>Norwegian>Atkurkite netyčia ištrintas nuotraukas iš fotoaparato SD kortelės

Latest News

Atkurkite netyčia ištrintas nuotraukas iš fotoaparato SD kortelės

Author:fsadmin

Views:

Be to, jei norite atkurti netyčia ištrintas nuotraukas iš fotoaparato SD kortelės, pirmiausia turite prijungti atminties kortelę prie kompiuterio, kad kompiuteris galėtų ją atpažinti.

Ištrintų nuotraukų atkūrimas

Toliau pateikiamas visas ištrintų nuotraukų atkūrimo procesas naudojant „Bplandatarecovery“ duomenų atkūrimo programinę įrangą. „Bplandatarecovery“ yra ekspertų lygio duomenų atkūrimo programinė įranga, palaikanti įvairių tipų duomenų, tokių kaip nuotraukos, dokumentai, vaizdo įrašai ir garso įrašai, atkūrimą. Gali lengvai susidoroti su duomenų praradimu, kurį sukelia formatavimas, netyčinis ištrynimas, RAW skaidymas, skaidinių praradimas, sistemos diegimas iš naujo, skaidymas iš naujo ir kitos priežastys. Be to, „Bplandatarecovery Professional Edition“ vartotojai taip pat gali tvarkyti sudėtingesnes duomenų praradimo situacijas, tokias kaip RAID duomenų atkūrimas, „BitLocker“ duomenų atkūrimas ir kt.

Atsisiųskite „Bplandatarecovery“

1 veiksmas: raskite pamestos nuotraukos skaidinį „Bplandatarecovery“ programinėje įrangoje, pasirinkite skaidinį ir spustelėkite mygtuką „Atkurti failą“.

Atkurtų nuotraukų atkūrimas

2 veiksmas: Spustelėkite mygtuką „Pradėti“ tiesiai iššokančiojo atkūrimo failo lange, kad patektumėte į nuskaitymo etapą.

Šiame lange galite pamatyti skirtingas atkūrimo parinktis. Tikslas yra pateikti skirtingus nuskaitymo metodus. Todėl nėra ypatingos situacijos, rekomenduojama patikrinti juos visus pagal numatytuosius programinės įrangos parametrus.

Atkurtų nuotraukų atkūrimas

3 žingsnis: Peržiūrėkite prarastus nuotraukų failus.

Po nuskaitymo galite peržiūrėti prarastus duomenis, kad galėtumėte įvertinti, ar failas nepažeistas. Dukart spustelėkite failą, kad atidarytumėte peržiūros langą, kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje; failą, kurį galima paprastai peržiūrėti, galima normaliai atkurti. Jei peržiūrint nuotrauką nuotrauka yra pažeista, failas galiausiai atkuriamas ir sugadinamas.

Atkurtų nuotraukų atkūrimas

4 veiksmas: nukopijuokite failus.

Pažymėkite nuskaitymo rezultatuose norimas atkurti nuotraukas, tada dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite pelę ir pasirinkite „Kopijuoti į nurodytą aplanką“. Po to galite nustatyti paskirties aplanką, kad išsaugotumėte atkurtas nuotraukas.

Ištrintų nuotraukų atkūrimas

2 nuotraukų atkūrimo pamoka: Kaip atkurti ištrintas nuotraukas iš mobiliojo telefono?

Mobiliųjų telefonų albumuose paprastai yra aplankas, panašus į kompiuterio šiukšliadėžę, kad vartotojai galėtų 30 dienų išsaugoti neseniai ištrintas nuotraukas. Nuotraukos, ištrintos daugiau kaip prieš 30 dienų, bus automatiškai pašalintos iš čia. Todėl prieš naudodamiesi mobiliojo telefono duomenų atkūrimo programine įranga pirmiausia galite patikrinti, ar neseniai ištrintame aplanke yra būtinų duomenų. Nesijaudinkite, jei jo nerandate, taip pat galite naudoti atkūrimo programinę įrangą, kad atkurtumėte ištrintus nuotraukų failus.

Šiame vadove aprašoma, kaip mobiliojo telefono duomenų atkūrimo programinę įrangą naudoti norint pamesti pamestus nuotraukų failus „Android“ telefone.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article