Your location:Data recovery software>Step>Norwegian>U disko negalima atidaryti, yra svarbių duomenų atkūrimo

Latest News

U disko negalima atidaryti, yra svarbių duomenų atkūrimo

Author:fsadmin

Views:

U disko negalima atidaryti, jame yra svarbių duomenų, kaip atkurti duomenis? Iš tikrųjų U disko duomenų atkūrimas yra labai paprastas. Štai kaip atkurti duomenis iš neveikiančio U disko. U disko duomenų atkūrimą reikia baigti naudojantis duomenų atkūrimo programine įranga. Pasirinkus galingą U disko duomenų atkūrimo programinę įrangą, darbas taps efektyvesnis.

„Bplandatarecovery“ yra profesionali duomenų atkūrimo programinė įranga, palaikanti įvairių prietaisų, tokių kaip U diskas, standusis diskas, mobilusis kietasis diskas, atminties kortelė, virtualios mašinos diskas, RAID, duomenų atkūrimą ir galinti valdyti įvairius įrenginius. Dažnos duomenų praradimo problemos, tokios kaip netyčinis trynimas, formatavimas, skaidinių pažeidimai, skaidinių praradimai ir kt. Kai „Bplandatarecovery“ atkuria duomenis, operacija nėra sudėtinga. Net ir baltaodžiui vartotojui, neturinčiam jokios patirties, nebus sunku valdyti programinę įrangą. Toliau pateikiamas išsamus U disko duomenų atkūrimo procesas:

1 veiksmas: paleiskite „Bplandatarecovery“ programinę įrangą ir prijunkite U diską, kuriam reikia duomenų atkūrimo, prie kompiuterio, kad programinė įranga galėtų atpažinti U diską.

Kompiuterio diskas rodomas kairėje „Bplandatarecovery“ sąsajos pusėje. Jei čia nėra USB atmintinės, kurią reikia atkurti, tolesnės atkūrimo operacijos atlikti negalima.

2 veiksmas: Pasirinkite U diską, kuriame reikia atkurti duomenis, ir spustelėkite mygtuką atkurti failą. Programinė įranga pasirodys atkuriamo failo langą, kaip parodyta žemiau.

Atkūrimo failo lange patikrinkite atkūrimo parinktį ir spustelėkite mygtuką Pradėti, kad programinė įranga galėtų nuskaityti U diską. Kadangi U diskas gali būti įvairiai pažeistas, rekomenduojama nuskaityti pagal numatytąją programinės įrangos parinktį.

Įdėkite diską į diską

3 veiksmas: nuskaitykite ir peržiūrėkite failą.

Matomas „Bplandatarecovery“ nuskaitymo procesas. Nuskaitymo metu programinė įranga nuolatos surašytų failų sąrašą. Pamatę failą, galite jį peržiūrėti. Kaip parodyta paveikslėlyje, spustelėkite failą, po programine įranga pasirodys mažas peržiūros langas; jei dukart spustelėsite failą, pasirodys didelis peržiūros langas, kad galėtumėte peržiūrėti pirminį failo turinį. . Peržiūrėję failą galite greitai įsitikinti, ar failas teisingas ir nepažeistas.

Įdėkite diską į diską

4 žingsnis: Atkurkite failus iš U disko.

Baigę skenavimą, galite nukopijuoti failus, kad užbaigtumėte U disko duomenų atkūrimo procesą: pažymėkite norimą failą ar aplanką, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite pelę ir pasirinkite parinktį „Kopijuoti į nurodytą aplanką“.

Prašome įdėkite diską į diską

Santrauka

Aukščiau pateiktos priežasties analizės, susijusios su raginimu įterpti diską, kai U disko negalima atidaryti, analizė. Duomenų atkūrimo proceso sprendimas ir įvedimas Jei turite kitų klausimų apie U diską ar norite sužinoti daugiau apie duomenų atkūrimą, galite patikrinti internetinį žinyno failą svetainėje arba susisiekti su „Bplandatarecovery“ ekspertų komanda.

„Bplandatarecovery“ programinė įranga turi du įmontuotus duomenų paieškos algoritmus, kurie gali atkurti prarastus failus per pradinę failo katalogo struktūrą, taip pat gali atlikti gilų atkūrimą naudojant failo tipą. Programinės įrangos nuskaitymo metu rodomi nuskaitymo metu rasti duomenys. Jei buvo rasti reikiami duomenys, nedelsdami atkurkite juos, nelaukdami nuskaitymo pabaigos, o tai taupo laiką.

Programa ne tik atkuria iš atminties kortelės prarastus duomenis, bet ir palaiko įvairius kitus duomenų saugojimo įrenginius, tokius kaip kompiuterio kietieji diskai, mobilieji kietieji diskai, U diskai, virtualieji diskai (VHD, VMDK, VDI), dinaminiai diskai. , RAID ir kt. Be to, duomenų atkūrimo specialistams taip pat galite naudoti programinės įrangos sektoriaus redagavimo funkciją, norėdami rankiniu būdu atkurti redaguodami šešioliktainius duomenis.

Santrauka

Šiame straipsnyje pristatomas atminties kortelės duomenų atkūrimo metodas ir pateikiamos išsamios grafinės instrukcijos, susijusios su įprastomis atminties kortelių duomenų praradimo situacijomis. Kai susidursite su atminties kortelės duomenų praradimo problema, turėtumėte ramiai ją išspręsti ir, laikydamiesi šio straipsnio nurodymų, palaipsniui atkurti. Nemokama bandomoji „Bplandatarecovery“ duomenų atkūrimo programinės įrangos versija gali padėti nustatyti, ar prarastus duomenis galima atkurti, o visas atkūrimo procesas yra tik skaitymo operacija, o baltieji vartotojai taip pat gali jais pasitikėti.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article