Your location:Data recovery software>Step>Norwegian>U diskas ragina „Įdėkite diską į diską“, kaip atkurti duomenis?

Latest News

U diskas ragina „Įdėkite diską į diską“, kaip atkurti duomenis?

Author:fsadmin

Views:

Įdėkite diską į diską

Du kartus spustelėkite kompiuteryje esančios USB atmintinės disko raidę. USB atmintinės negalima atidaryti ir joje pasirodo pranešimas „Prašome įdėkite diską į diską“. Tokiu atveju nesijaudinkite, šiandien aš visiems apžvelgsiu šios problemos priežastis ir sprendimus.

U dispt prompt "prašau įdėkite diską į diską" gedimo reiškinys

U disk prompt "prašau įdėkite diską į diską" Bendros priežastys ir sprendimai

>

U disko raginimas „Prašome įterpti diską į diską“, kaip atkurti duomenis?

Santrauka

U diskas ragina „Prašome įdėkite diską į diską“ gedimo reiškinį

U diską ar SD kortelę ir kt. Išimami diskai yra labai dažnai naudojami duomenų saugojimo įrenginiai. Vartotojai mėgsta saugoti duomenis šiuose įrenginiuose. Viena vertus, jie gali būti naudojami kaip atsarginės kopijos, kita vertus, jie gali bet kada nešiotis ir perduoti duomenis. Kartais taip pat galite paversti U diską ir kitus įrenginius paleisties disku, kad išspręstų sistemos problemas, kai kompiuterio sistema negali paleisti. Trumpai tariant, nuimami saugojimo įrenginiai, tokie kaip U diskai, mums suteikė daug patogumo. Tačiau vartojant vartotojai taip pat susidurs su tam tikromis problemomis. Pavyzdžiui, norėdami perskaityti U diske esančius duomenis, U diskas įdedamas į kompiuterio USB prievadą, tačiau U disko negalima atidaryti kompiuteryje, o „Prašome įterpti diską. Raginimas „Disko“, kaip parodyta žemiau:

Prašome įdėkite diską į diską

Manau, kad daugelis vartotojų, kurie naudojasi U disku, turi panašią patirtį, aišku, sistema Galima aptikti USB atmintinę ir parodyti USB atmintinės disko raidę, o USB atmintinės lemputė dega, tačiau USB atmintinės negalima atidaryti, kai dukart spustelite USB atmintinę. Jei bandysite suformatuoti, „Windows“ negali užpildyti formato. Šiuo metu, jei U diske yra saugomi labai svarbūs duomenys, tai sukels didelį galvos skausmą, nes viduje esančių duomenų neįmanoma perskaityti, tiesioginis rezultatas yra duomenų praradimas. Ar yra koks nors efektyvus sprendimas dėl šios problemos? Nesijaudinkite, kitas redaktorius supažindins jus su įprastomis priežastimis ir sprendimais.

U disko raginimai "Įdėkite diską į diską" Įprastos priežastys ir sprendimai

U diske nepavyksta atidaryti raginimų "Prašome įterpti diską į diską" klaidos, Šią problemą gali sukelti daugybė priežasčių, kurių priežastys skirtingose ​​situacijose yra skirtingos. Čia apibendrinsiu bendras jūsų nuorodos priežastis. Pastaba: jei U diske esantys duomenys yra labai svarbūs, pirmiausia juos reikia naudoti duomenims atkurti. Nebandykite jokių kitų taisymo operacijų prieš rinkdamiesi failą.

Prastas kompiuterio USB sąsajos kontaktas: gali kilti problemų dėl kompiuterio USB sąsajos maitinimo. Šiuo metu galite pabandyti iš naujo įstatyti U diską, pakeisti USB prievadą arba galite išbandyti kitą kompiuterį. .

Nestabili įtampa: Dėl nestabilios įtampos gali sudegti U diskas arba sistema negali atpažinti U disko. Jei ši klaida įvyksta įdėjus USB atmintinę į priekinį kompiuterio USB prievadą, rekomenduojama pabandyti įkišti USB atmintinę tiesiai į pagrindinio kompiuterio galinėje dalyje esantį USB prievadą.

U disko valdymo lustas nepavyksta: pagrindinis U disko valdymo lustas turi nenuspėjamą problemą, dėl kurios sistema nesugeba paprastai atpažinti U disko. Tokiu atveju galite išbandyti kelis kompiuterius, kad pamatytumėte, ar vis dar yra šis klaidos pranešimas.

U diskas sugedęs: U diske yra fizinis gedimas, pavyzdžiui, atminties lustas arba sugadintas valdymo lustas, todėl sistema negali aptikti U disko lusto informacijos. Galite atsisiųsti lustą iš interneto, kad patikrintumėte, ar tai nėra lusto problema. Jei nustatoma, kad tai fizinis gedimas, turite apsvarstyti galimybę pakeisti naują U diską.

U diskas ragina „Įdėkite diską į diską“, kaip atkurti duomenis?

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article