Your location:Data recovery software>Step>Norwegian>Kaip atkurti netyčia ištrintą atminties kortelę

Latest News

Kaip atkurti netyčia ištrintą atminties kortelę

Author:fsadmin

Views:

Atminties kortelės duomenų atkūrimas

Įprastu atminties kortelių naudojimu dažnai susiduriate su duomenų praradimo problemomis, tokiomis kaip netyčinis trynimas, formatavimas ir pan. Atminties kortelės duomenys prarandami. Nesijaudinkite, duomenų atkūrimas nėra toks sudėtingas. Šiandienos redaktorius išsamiai pristato tris metodus ir moko, kaip atkurti iš atminties kortelės prarastus duomenis.

Dažnos atminties kortelės duomenų praradimo priežastys

1 atminties kortelės duomenų atkūrimo pamoka: Kaip atkurti netyčia ištrintus, suformatuotus prarastus failus atminties kortelėse?

2 atminties kortelės duomenų atkūrimo pamoka: Atminties kortelė negali atidaryti greito formato. Kaip atkurti duomenis?

3 atminties kortelės duomenų atkūrimo pamoka: Kaip atkurti duomenis iš pažeistos atminties kortelės?

Nemokama bandomoji atminties kortelės duomenų atkūrimo programinės įrangos versija. Parsisiųsti

Santrauka

Rekomenduojami mokymai

Dažniausios atminties kortelės duomenų praradimo priežastys

Atminties kortelė yra labai plačiai naudojamas duomenų saugojimo įrenginys, kuris bus naudojamas mobiliuosiuose telefonuose, skaitmeniniuose fotoaparatuose, nešiojamuosiuose kompiuteriuose, navigacijoje automobiliuose ir kituose skaitmeniniuose produktuose. Atminties kortelė yra gerai suderinama ir joje galima laikyti įvairius įrenginius. Visų rūšių duomenys, tokie kaip nuotraukos, dokumentai, vaizdo įrašai, garso įrašai, programos ir kt. Tačiau atminties kortelėje esantys duomenys taip pat bus prarasti dėl įvairių priežasčių. Dabar žiūrėkite į jį su „Xiaobian“. Kokios yra dažniausios duomenų praradimo atminties kortelėje priežastys? Dešinė.

Neteisingas ištrynimas, formatavimas: ar naudojate atminties kortelę kompiuteryje, ar skaitmeniniame gaminyje, galite netyčia ištrinti kai kuriuos duomenis arba suformatuoti atminties kortelę.

Skirstymo pažeidimai: Skirstymo žalą dažnai sukelia nenormalumas failų sistemoje, neleidžiantis atidaryti skaidinio. Pvz., kai atminties kortelė nebuvo baigusi skaitymo ir rašymo operacijų, kortelė išimama, o elektroninis įrenginys neišjungiamas. Atminties kortelės ir kt. Gali sugadinti atminties kortelės skaidinį. Duomenų nuskaityti negalima.

Virusas: Jei atminties kortelė yra užkrėsta virusu, duomenys gali būti piktybiškai ištrinti, paslėpti arba užšifruoti, todėl Duomenys negali būti naudojami normaliai.

Kitos priežastys: blogi sektoriai, pažeisti atminties lustai, prasta kokybė ir tt taip pat gali sukelti duomenų praradimo problemų.

Atminties kortelės duomenų atkūrimo instrukcija. Viena: kaip atkurti netyčia ištrintą ir suformatuotą atminties kortelę Pamiršote failus?

Šis vadovėlis yra skirtas grįžti į atminties kortelę, dėl atsitiktinio ištrynimo ar formatuoti prarastus duomenis.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article