Your location:Data recovery software>Step>Norwegian>Šiukšlių dėžė „Shift“ + „Delete“ visiškai ištrinta ir kaip ją atkurti

Latest News

Šiukšlių dėžė „Shift“ + „Delete“ visiškai ištrinta ir kaip ją atkurti

Author:fsadmin

Views:

Kaip atkurti failus, kai šiukšliadėžė ištuštinta? Šiukšliadėžėje esantys failai buvo ištrinti. Kaip atkurti ištrintus failus? Kaip atkurti failus, ištrintus naudojant „Shift + Delete“? Šis straipsnis išsamiai supažindins su atsitiktinai ištrintų failų atkūrimo metodu. Taip pat failus galite lengvai atkurti ištuštinę šiukšlinę.

Pirmasis metodas: naudokite duomenų atkūrimą, kad atkurtumėte ištuštintus šiukšliadėžės failus.

Pirmasis žingsnis: Įdiegę ir paleisdami duomenų atkūrimą pamatysite šią sąsają: Laikas pasirinkti parinktį „Atkurti ištrintus failus“.

Pastaba: Draudžiama diegti programinę įrangą skaidinyje, kuriame prarandami duomenys, kad nesukeltumėte duomenų perrašymo, todėl failo negalima atkurti.

Kaip atkurti, kai šiukšliadėžė tuščia.

2 žingsnis: Pasirinkite skaidinį, kuriame programinė įranga praranda duomenis, ir spustelėkite mygtuką „Kitas“. Duomenų atkūrimas pradeda ieškoti ištrintų failų.

Pastaba: čia reikia pasirinkti skaidinį, kuriame prarandami duomenys, o ne skaidinį, kuriame yra šiukšliadėžė. Kuriame skaidinyje prarasti duomenys? Tai iš tikrųjų labai paprasta, failas dedamas į skyrių, kuriame anksčiau buvo šiukšliadėžė.

Kaip atkurti, kai šiukšliadėžė tuščia

3 veiksmas: atkurti ištrintus failus.

Baigę nuskaityti patikrinkite programinėje įrangoje atkuriamus failus ir spustelėkite mygtuką „Atkurti“. Tokiu būdu galite nurodyti aplanką, kuriame norite išsaugoti atkurtus duomenis.

Kaip atkurti tuščią šiukšlinę

2 būdas: Naudokite „Bplandatarecovery“ visiškai ištrintiems failams atkurti

Šiukšliadėžė tuščia Kol failas neperrašomas, failą nuskaityti galite naudoti duomenų atkūrimo programinę įrangą. Kadangi failų rašymo sunku išvengti, jei pastebėsite, kad failas buvo ištrintas per klaidą, turėtumėte nedelsdami jį atkurti. Štai kaip naudoti „Bplandatarecovery“ atkurti netyčia ištrintus failus iš tuščios šiukšliadėžės.

1 veiksmas: paleiskite „Bplandatarecovery“ programinę įrangą, programoje pasirinkite prarastų duomenų skaidinį ir įrankių juostoje spustelėkite mygtuką „Atkurti failą“.

2 veiksmas: Pasirinkite atkūrimo režimą ir spustelėkite mygtuką „Pradėti“. „Bplandatarecovery“ pradeda ieškoti pamestų failų.

Kaip atkurti tuščią šiukšlinę

3 veiksmas: peržiūrėkite ir atkurkite failus.

Nuskaitymo metu ir po nuskaitymo galite peržiūrėti failus, kad galėtumėte greitai rasti failus, kuriuos norite atkurti, ir nuspręsti, ar juos galima normaliai atkurti. Pasirinkę norimą failą, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ir pasirinkite „Kopijuoti į nurodytą failą“; tada galėsite pasirinkti vietą, kurioje norite išsaugoti failą.

Kaip susigrąžinti ištuštinus šiukšliadėžę

Santrauka

Šiukšliadėžė yra ištuštinta ir norite atkurti netyčia ištrintą. Jei norite ieškoti failų, turėtumėte nedelsdami nutraukti visas rašymo operacijas ir nedelsdami naudoti duomenų atkūrimo programinę įrangą. Kai kurios duomenų atkūrimo programinės įrangos atkūrimo galimybės yra ribotos, jei norite atkurti, turite naudoti profesionalią programinę įrangą, jei reikia, galite apsvarstyti galimybę rasti profesionalą atkurti duomenis nuotoliniu būdu. Be to, svarbūs duomenys turėtų būti laiku saugoti, tai gali efektyviai užkirsti kelią duomenų praradimo failų atsiradimui.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article