Your location:Data recovery software>Step>Lithuanian>Galingas atkūrimas pagal U disko failo tipą

Latest News

Galingas atkūrimas pagal U disko failo tipą

Author:fsadmin

Views:

U disko duomenų atkūrimas

Visų tipų

Duomenų atkūrimas suteikia galingą atkūrimo funkciją pagal failo tipą, kuri yra naudinga perrašant failus. Gali efektyviai atkurti nepadengtus failus. Pagal failo tipą atkurti failai dedami į katalogą „Visi tipai“. Šiuo metodu atkurti failai yra pažymėti skaičiais ir sudėti į įvairius aplankus pagal tipą, pavyzdžiui, „Word“ dokumentai bus dedami į „doc“ ir „docx“ aplankus.

Pagal tipą atkurti failai yra kruopštaus programinės įrangos laikmenos nuskaitymo rezultatas. Jei prarasto failo nepavyksta sėkmingai atkurti pagal pradinį struktūros katalogą, tada vartotojui reikia peržiūrėti „visų tipų „Duomenys“, čia dažnai yra paskutinis gelbėjimo šiaudas, skirtas U disko duomenų atkūrimui!

Išsaugoti nuskaitymo eigą

Kartais yra daug failų, kuriuos reikia atkurti, ir prarasti failai nėra visiškai atkuriami vienu metu, vartotojas gali išsaugoti nuskaitymo pažangą, Taigi jums nereikės iš naujo nuskaityti kito karto, kai nuskaitysite dar kartą, taip taupydami laiką.

6 veiksmas: patikrinkite failus, kuriuos reikia atkurti, ir atlikite atkūrimą.

Suradęs failus, kuriuos reikia atkurti, vartotojas gali patikrinti failus, kuriuos reikia atkurti, tada spustelėkite „Kitas mygtukas“ nukopijuos šiuos failus. Spustelėjęs mygtuką „Kitas“, vartotojas gali nustatyti failų saugojimo tikslinį aplanką, kaip parodyta žemiau:

U disko duomenų atkūrimas

Nustatymai Kai tikslinis aplankas bus baigtas, toliau spustelėkite mygtuką „Kitas“, o duomenų atkūrimas pradės vykdyti duomenų kopijavimo operaciją, kaip parodyta šiame paveiksle:

U disko duomenų atkūrimas

Spustelėkite „Atidaryti aplanką“, kad atidarytumėte tikslinį aplanką, vartotojas gali pamatyti atkurtus failus; spustelėkite mygtuką „Išsami informacija“, norėdami pamatyti faktinę duomenų kopijavimo situaciją; spustelėkite mygtuką „Baigti“, kad baigtumėte šį laiką. U disko duomenų atkūrimo operacija.

Kaip matote, duomenų atkūrimas suteikia vedlio stiliaus operacijos sąsają, visas duomenų atkūrimo procesas yra labai paprastas, nereikalaujama, kad vartotojas turėtų per daug duomenų atkūrimo patirties, taip pat nereikia Įsisavinti daug pagrindinių kompiuterinių žinių. Nors USB disko duomenų atkūrimo operacija yra labai paprasta, vis tiek daugumai vartotojų primename, kad duomenų atkūrimas yra darbas, kurį reikia atlikti. Naudotojai turėtų būti atidūs kasdieniniam duomenų tvarkymui ir tvarkymui bei darykite daugiau svarbių duomenų atsarginių kopijų, kad išvengtumėte duomenų praradimo.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article