Your location:Data recovery software>Step>Lithuanian>Naudojimo metu staiga dingo U diskas

Latest News

Naudojimo metu staiga dingo U diskas

Author:fsadmin

Views:

U diskas negali atidaryti duomenų atkūrimo proceso.

Naudojimo metu U diskas staiga išnyko, manau, kad daugelis vartotojų susidūrė su panašiomis situacijomis, tada U Kas nutiko, kai disko failai staiga dingo? Ar galima atkurti failus, kurių nėra USB diske? Žemiau redaktorius kalbės su jumis apie tai, kaip atkurti failus, kurie staiga dingo iš U disko.

Dėl kokių priežasčių dažniausiai trūksta U diske esančių failų?

Šiuolaikinėje visuomenėje U diskas yra labiausiai paplitęs duomenų saugojimo įrenginys. U diskas yra lengvas, lengvai nešiojamas, prijungimas ir leidimas gali būti naudingas daugeliu atvejų ir įrenginiuose. Tačiau dėl šių U disko savybių retkarčiais U diskas turės tam tikrų problemų. Pavyzdžiui, bendrame U diske esantys failai staiga išnyksta ir išnyksta. Prijunkite U diską prie kompiuterio. Atidarius U diską, yra tuščia dalis. Dokumentų nebėra. Ši situacija yra gana įprasta, tačiau šios problemos priežastis nėra nustatyta. Redaktorius čia apibendrina keletą dažniausiai pasitaikančių jūsų nuorodos priežasčių.

Failas paslėptas: patikrinkite kompiuterio U disko ypatybes. Jei yra duomenų užimančios vietos, tačiau failas nerodomas, tada failas gali būti paslėptas.

Failo praradimas: Yra daugybė duomenų praradimo priežasčių, tokių kaip naikinimas, formatavimas, kompiuterio virusas ir kt. Jei pamatysite, kad failas pamestas, nedelsdami nutraukite rašymą, kad išvengtumėte prarastų duomenų perrašymo.

U diskas sugedęs: U diske yra fizinis gedimas, pavyzdžiui, pažeista atminties mikroschema, pagrindinė valdiklis ir kt.

Trūksta U diske esančių failų. Pirmasis atkūrimo būdas: rodyti paslėptus failus, aplankus ir diskus

Šis metodas tinka nuslėptiems failams atkurti. Jei failai, kurie dingo U diske, nėra paslėpti, skaitykite 2 metodą, kaip atkurti trūkstamus failus; šiame vadove naudojama „Windows 10.“ sistema. Konkretus kitų „Windows“ sistemos versijų veikimas gali būti šiek tiek skirtingas, tačiau tas pats. Čia ne pavyzdys.

Pirmas žingsnis: prijunkite U diską prie kompiuterio, tada dukart spustelėkite darbalaukio piktogramą „šis kompiuteris“, kad atidarytumėte failų naršyklę.

2 veiksmas: failų naršyklėje raskite USB atmintinės disko raidę ir dukart spustelėkite disko raidę, kad atidarytumėte USB atmintinę.

3 žingsnis: Spustelėkite meniu juostos skirtuką „Peržiūrėti“ ir pažymėkite parinktį „Paslėpti elementai“.

Trūksta U diske esančių failų. 2 atkūrimo būdas: Naudokite U disko duomenų atkūrimo programinę įrangą, kad atgautumėte prarastus failus

Jei failai dingo iš U disko ir Jei jis nėra paslėptas, jis gali būti ištrintas per klaidą. Tokiu atveju galite pabandyti naudoti duomenų atkūrimo programinę įrangą failams atkurti. Tada U disko failo nebėra, kokia duomenų atkūrimo programinė įranga yra geresnė?

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article