Your location:Data recovery software>Step>Lithuanian>Pasiskirstymo atkūrimo programinė įranga

Latest News

Pasiskirstymo atkūrimo programinė įranga

Author:fsadmin

Views:

3. Pasiskirstymo atkūrimas

Naudodamiesi „Bplandatarecovery“, pamatysite, kad „Bplandatarecovery“ turi skaidinių atkūrimo funkciją, kaip parodyta žemiau:

Pamestų skaidinių paieška

Įveskite skaidinių atkūrimo operaciją

Tada pasirodys prarastų skaidinių paieškos parinkčių langas, kaip parodyta žemiau:

„Bplandatarecovery“ paieškos skaidinio parinktis

Kai kuriais atvejais labai patogu naudoti skaidinių atkūrimo funkciją, atkūrimo greitis yra ypatingai greitas, o originalų diską galima atkurti (nereikia papildomos atkurtų duomenų kopijos) ir pan.

Tačiau skaidinių atkūrimas kelia aukštesnius reikalavimus vartotojams, ir tam reikia tam tikro supratimo apie pradinį standžiojo disko skaidinį. Kalbant apie sistemos skaidinį, reikia atkreipti dėmesį į sistemos paleidimą ir kitas problemas. Šis straipsnis nenagrinėjamas toliau. Diskusijos, suinteresuoti vartotojai gali peržiūrėti internetinius pagalbos dokumentus oficialioje „Bplandatarecovery“ svetainėje.

4. Rankinis duomenų atkūrimo sektoriaus redagavimas

profesionaliems duomenų atkūrimo inžinieriams, nors pačios „Bplandatarecovery“ programinės įrangos duomenų atkūrimo funkcija jau yra pakankamai galinga, Tačiau kai kuriais atvejais kartais yra patogiau tiesiogiai pakeisti neteisingus parametrus ir pagrindinius duomenis kietajame diske. Paprastai atliekant panašias operacijas dažniausiai naudojama įrankių programinė įranga „WinHex“. Tiesą sakant, „Bplandatarecovery“ teikia sektoriaus redagavimo funkciją, kuri taip pat gali tiesiogiai modifikuoti duomenis kietajame diske, kartu su „Bplandatarecovery“ skaidinių tvarkymo funkcijomis ir kt., Ji yra lankstesnė nei „WinHe“. , Patogiau.

Pasirinkite standųjį diską arba skaidinį, spustelėkite dešinįjį pelės mygtuką, spartiajame meniu pasirinkite „atidaryti 16 sektorių sektoriaus redagavimą“, kaip parodyta žemiau:

„Bplandatarecovery“ ventiliatorius. Zonos redagavimas

Įveskite sektoriaus redagavimo operaciją ir tiesiogiai redaguokite standžiojo disko duomenis

Atitinkamai, skaidinio arba standžiojo disko sektoriaus redagavimo skydas pasirodys dešinėje, taip: Paveikslas:

„Bplandatarecovery“ sektoriaus redagavimo skydelis

Sektoriaus redagavimo sąsaja ir veikimas yra panašūs į „WinHex“, o funkcijos taip pat maždaug tokios pačios, tačiau derinamos su kitomis „Bplandatarecovery“. Funkcija, lankstesnė ir patogesnė naudoti.

5. Serverio RAID atkūrimas

„Bplandatarecovery“ palaiko serverio Raid atkūrimą, vartotojai gali naudoti „Bplandatarecovery“ virtualiai pertvarkyti Raid ir tada atkurti duomenis, kaip parodyta žemiau:

Serverio RAID atkūrimas

Pagrindinis meniu, įrankiai - nustatykite virtualų RAID

„Bplandatarecovery“ nustatykite virtualų RAID

Naudotojai gali pridėti standžiųjų diskų, nustatyti parametrus, tokius kaip RAID tipas, ir atkurti duomenis suformavę virtualų RAID.

RAID atkūrimas yra gana sudėtinga operacija. Vartotojai, kurie nėra susipažinę su RAID, gali susisiekti su „Bplandatarecovery“ ekspertų komanda, kad nuotoliniu būdu vadovautų RAID atkūrimui.

6. Virtualiųjų mašinų duomenų atkūrimas

Virtualių mašinų naudojama vis daugiau .Kaip naudoti „Bplandatarecovery“ virtualių mašinų duomenims atkurti? Galite pamanyti įdiegti „Bplandatarecovery“ virtualioje mašinoje ir tada atkurti duomenis ...

Bet to daryti nerekomenduojama. Šis metodas yra ne tik sudėtingas, bet kartais linkęs į kitas problemas. Paprastas ir efektyvus metodas yra paleisti „Bplandatarecovery“ tikrame kompiuteryje, tada įkelti virtualios mašinos virtualiojo standžiojo disko failą. Įkėlę duomenis galite atstatyti virtualiame standžiajame diske kaip ir normalus standusis diskas. „Bplandatarecovery“ palaiko visus pagrindinius virtualiojo standžiojo disko formatus.

Virtualiojo standžiojo disko įkėlimo būdas: pagrindinis meniu, atidaryti standžiajame diske esantį virtualaus standžiojo disko failą, kaip parodyta žemiau:

Atidaryti virtualų diską naudojant „Bplandatarecovery“

Įkėlę virtualųjį standųjį diską, galite atkurti duomenis kaip normalus standusis diskas.

Atsisiųskite „Bplandatarecovery“ dabar ir išbandykite šį galingą duomenų atkūrimo įrankį.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article