Your location:Data recovery software>Step>Czech>Obnova poškození systému diskových oddílů

Latest News

Obnova poškození systému diskových oddílů

Author:fsadmin

Views:

Vyměnitelný pevný disk zobrazí výzvu, jak opravit formátování?

Dotázat se, jak opravit formátovaný oddíl? Nejjednodušší způsob je formátování. Operace formátování je velmi jednoduchá, můžete použít formátování systému Windows, můžete také použít operaci Bplandatarecovery. Před formátováním však musíte potvrdit, že ztracená data byla obnovena!

Klepněte pravým tlačítkem myši na písmeno jednotky představující mobilní pevný disk v počítači a poté vyberte možnost „Formátovat“, poté klepněte na tlačítko „Start“ v rozbalovacím okně.

Mobilní pevný disk se neotevře s výzvou k formátování

Běžné důvody, proč mobilní pevný disk neotevírá formátování s okamžitým formátováním

Příčina mobilní Existuje mnoho důvodů pro rychlé formátování pevného disku, což může být logické selhání nebo fyzické selhání. Dnes editor shrnuje některé častější důvody a každému dává nápady, jak zjistit důvody a řešení.

Poškození systému souborů oddílu: Systém souborů je metoda ukládání a organizování dat a poskytuje mechanismus pro přístup k podkladovým datům. Systém souborů rozděluje diskový úložný prostor na několik jednotek a odpovídá za zaznamenávání souborů, ke kterým jsou tyto úložné jednotky přiděleny. Pokud je souborový systém poškozen, operační systém nebude mít přístup k datům v oddílu. Protože operace formátování může znovu vytvořit systém souborů, je-li diskový oddíl poškozen, systém často vyzve k jeho formátování.

Nepodporovaný typ systému souborů: Počítač nepodporuje typ systému souborů mobilního pevného disku. Pokud například mobilní pevný disk používá systém souborů typu Linux, například EXT4, je mobilní pevný disk připojen k počítači se systémem Windows. Budete vyzváni k formátování. V tomto případě můžete mobilní pevný disk umístit do prostředí Linuxu ke čtení dat, nebo můžete použít software Bplandatarecovery ke čtení a zápisu oddílu EXT4 pod Windows.

Napájení USB portu je nedostatečné: mobilní pevný disk, stejně jako běžný mechanický pevný disk, se při čtení a zápisu dat spoléhá na interní disk a požadavky na napájení jsou relativně vysoké. Pokud je napájení portu USB nedostatečné nebo nestabilní, ovlivní to normální operace čtení a zápisu a způsobí zmatení dat.

Nevhodná operace: Mnoho uživatelů neklikne na ikonu hardwaru bezpečného odstranění před odebráním mobilního pevného disku a někdy je mobilní pevný disk přímo odebrán, když systém nedokončí operace čtení a zápisu, všechny tyto operace jsou všechny Může vést k nejasným, chybějícím nebo poškozeným informacím o adresáři souborů.

Chybné sektory disku: Chybné sektory pevného disku jsou oblasti disku, kde nelze provádět běžné operace čtení a zápisu. Chybné sektory způsobí různé problémy, například selhání oddílu, ztrátu diskového oddílu a zpomalení rychlosti pevného disku. Atd.

Souhrn

Když je mobilní pevný disk vyzván k formátování, pokud jsou data důležitější, neformátujte oddíl a neprovádějte kontrolu disku ani jiné operace, První věcí, kterou je třeba udělat, je obnova dat. Postupujte podle výše uvedeného návodu krok za krokem a obnovte ztracené soubory. Pokud má mobilní pevný disk příliš mnoho chybných sektorů a software nemůže skenovat, můžete kontaktovat tým odborníků společnosti Bplandatarecovery a vyhledat řešení.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article