Your location:Data recovery software>Step>Czech>Výkonná obnova podle typu disku U

Latest News

Výkonná obnova podle typu disku U

Author:fsadmin

Views:

Obnova dat na disku

Všechny typy

Obnova dat poskytuje výkonnou funkci obnovy podle typu souboru, což je užitečné pro přepisování souborů. Může účinně obnovit odkryté soubory. Soubory obnovené podle typu souboru jsou umístěny do adresáře „Všechny typy“. Soubory obnovené touto metodou jsou pojmenovány podle čísel a umístěny do různých složek podle typu, například dokumenty Word budou umístěny do složek doc a docx.

Soubory obnovené podle typu jsou výsledkem hloubkového skenování úložného média softwarem. Pokud ztracený soubor nelze úspěšně obnovit podle původního adresáře struktury, musí uživatel zobrazit „všechny typy „Data in“, zde je často poslední život zachraňující sláma pro obnovu dat na disku U!

Uložte průběh kontroly

Někdy existuje mnoho souborů, které mají být obnoveny, a ztracené soubory nejsou plně obnoveny najednou, uživatel může uložit průběh kontroly, Při příštím opětovném skenování tedy nemusíte znovu skenovat, což šetří čas.

Krok 6: Zkontrolujte soubory, které je třeba obnovit, a proveďte obnovu

Po nalezení souborů, které je třeba obnovit, může uživatel zkontrolovat soubory, které je třeba obnovit, a poté kliknout na "Další tlačítko" zkopíruje tyto soubory. Po kliknutí na tlačítko „Další“ může uživatel nastavit cílovou složku pro ukládání souborů, jak je uvedeno níže:

Obnova dat na disku U /

Nastavení Po dokončení cílové složky pokračujte v klepnutí na tlačítko „Další“ a obnovení dat začne provádět operaci kopírování dat, jak je znázorněno na následujícím obrázku:

Obnovení dat disku U / <

Klepnutím na „Otevřít složku“ otevřete cílovou složku, uživatel může vidět obnovené soubory, kliknutím na tlačítko „Podrobnosti“ zobrazíte skutečnou situaci kopírování dat; dokončete tuto dobu kliknutím na tlačítko „Dokončit“. Operace obnovy dat na disku U.

Jak vidíte, obnova dat poskytuje operační rozhraní ve stylu průvodce, celý proces obnovy dat je velmi jednoduchý, nevyžaduje, aby uživatel měl příliš mnoho zkušeností s obnovou dat, ani jej nepotřebuje Zvládněte spoustu základních počítačových znalostí. Přestože je operace obnovy dat na disku USB velmi jednoduchá, stále většině uživatelů připomínáme, že je nutné provést obnovu dat. Uživatelé by měli být při každodenním provozu a zpracování dat opatrní a více zálohovat důležitá data, aby nedošlo ke ztrátě dat.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article