Your location:Data recovery software>Step>Czech>U disk náhle během používání zmizel

Latest News

U disk náhle během používání zmizel

Author:fsadmin

Views:

U disk nemůže otevřít proces obnovy dat

U disk náhle zmizel během používání, věřím, že mnoho uživatelů narazilo na podobné situace, pak, U Co se stalo, když náhle zmizely soubory na disku? Mohou být soubory chybějící na USB disku obnoveny? Níže vám editor vysvětlí, jak načíst soubory, které náhle zmizely z disku U.

Jaké jsou běžné důvody, proč soubory na disku U chybí?

V moderní společnosti je disk U nejčastějším zařízením pro ukládání dat. Disk U je lehký, snadno se přenáší a plug and play může být užitečný v mnoha příležitostech a zařízeních. Vzhledem k těmto vlastnostem disku U však někdy bude mít disk U někdy problémy. Například soubory na běžném disku U náhle zmizí a zmizí. Připojte disk U k počítači. Po otevření disku U je prázdný. Dokumenty jsou pryč. Tato situace je relativně běžná, ale příčina tohoto problému není vyřešena. Editor zde shrnuje některé častější důvody vašeho odkazu.

Soubor je skrytý: Zkontrolujte vlastnosti disku U v počítači. Pokud existuje místo zabírající data, ale soubor se nezobrazí, může být soubor skrytý.

Ztráta souboru: Existuje mnoho důvodů pro ztrátu dat, jako je mazání, formátování, počítačový virus atd. Pokud zjistíte, že soubor je ztracen, okamžitě zastavte operaci zápisu, abyste zabránili přepsání ztracených dat.

Disk U je poškozen: disk U má fyzickou poruchu, například je poškozen paměťový čip, hlavní ovládání atd.

Chybí soubory na disku U Metoda obnovy jedna: zobrazení skrytých souborů, složek a jednotek

Tato metoda je vhodná pro načítání skrytých souborů Pokud soubory, které zmizely na disku U, nejsou skryté, načtěte chybějící metodu podle metody 2. Tento tutoriál používá systém Windows 10. Specifická operace ostatních verzí systému Windows se může mírně lišit, ale může být stejná. Toto není příklad.

První krok: připojte disk U k počítači a poté poklepáním na ikonu „tento počítač“ na ploše otevřete Průzkumník souborů.

Krok 2: Vyhledejte písmeno jednotky USB Flash v prohlížeči souborů a dvojitým kliknutím na písmeno jednotky otevřete jednotku USB Flash.

Krok 3: Klikněte na záložku „Zobrazit“ na liště nabídky a poté zaškrtněte možnost „Skryté položky“.

Chybí soubory na disku U Metoda obnovy 2: Pomocí softwaru pro obnovu dat na disku U získejte ztracené soubory

Pokud soubory zmizely z disku U a Pokud není skrytý, může být omylem odstraněn. V takovém případě se můžete pokusit použít pro obnovu souborů software pro obnovu dat. Pak je soubor U disku pryč, jaký software pro obnovu dat je lepší?

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article