Your location:Data recovery software>Step>Czech>Software pro obnovení oddílů

Latest News

Software pro obnovení oddílů

Author:fsadmin

Views:

3. Obnova diskových oddílů

V procesu používání Bplandatarecovery zjistíte, že Bplandatarecovery má funkci obnovy diskových oddílů, jak je ukázáno níže:

Hledání ztracených diskových oddílů

Zadejte operaci obnovy diskových oddílů

Poté se objeví okno s možnostmi vyhledávání ztracených diskových oddílů, jak je ukázáno níže:

Možnost hledání oblasti Bplandatarecovery

V některých případech je velmi výhodné použít funkci obnovení oddílu, rychlost obnovy je extrémně rychlá a původní disk lze obnovit (bez další kopie obnovených dat) atd.

Obnova diskových oddílů však vyžaduje vyšší nároky na uživatele a vyžaduje jisté porozumění původní diskové oblasti pevného disku. Pokud jde o systémový diskový oddíl, je třeba věnovat pozornost spouštění systému a dalším problémům. Tento článek nejde dále. Diskuse, zainteresovaní uživatelé si mohou prohlédnout online dokumenty nápovědy na oficiálním webu Bplandatarecovery.

4. Manuální obnova dat v sektoru

Pro profesionální inženýry pro obnovu dat, i když funkce obnovy dat samotného softwaru Bplandatarecovery je již dostatečně výkonná, V některých případech je však někdy vhodnější přímo upravit nesprávné parametry a klíčová data na pevném disku. Obvykle se při provádění podobných operací obvykle používá nástrojový software WinHex, ve skutečnosti Bplandatarecovery poskytuje funkci úpravy sektoru, která může také přímo upravovat data na pevném disku, v kombinaci s funkcemi správy oddílů Bplandatarecovery atd., Je flexibilnější než WinHe , Pohodlnější.

Vyberte pevný disk nebo diskový oddíl, klikněte pravým tlačítkem myši, v místní nabídce vyberte možnost „otevřít 16 sektorovou úpravu sektoru“, jak je uvedeno níže:

Bplandatarecovery fan Úpravy zóny

Zadejte operaci úpravy sektoru a přímo upravte data pevného disku

Odpovídajícím způsobem se vpravo nahoře zobrazí panel pro úpravy sektoru pro oddíl nebo pevný disk, a to následujícím způsobem Obrázek:

Panel pro editaci sektoru Bplandatarecovery

Rozhraní a operace pro editaci sektoru jsou podobné WinHexu a funkce jsou také zhruba stejné, ale kombinované s jinými Bplandatarecovery Funkce, flexibilnější a pohodlnější použití.

5. Obnovení RAID serveru

Bplandatarecovery podporuje obnovení serveru Raid, uživatelé mohou pomocí nástroje Bplandatarecovery virtuálně reorganizovat Raid a poté obnovit data, jak je uvedeno níže:

Obnovení RAID serveru

Hlavní nabídka, nastavení virtuálního RAIDu nástroje

Bplandatarecovery nastaví virtuální RAID

Uživatelé mohou po vytvoření virtuálního RAID přidat pevné disky, nastavit parametry, jako je typ RAID, a obnovit data.

Obnovení RAID je relativně pokročilá operace. Uživatelé, kteří nejsou obeznámeni s RAID, se mohou obrátit na tým odborníků Bplandatarecovery, aby vzdáleně provedli obnovení RAID.

6. Obnova dat virtuálních strojů

Virtuální stroje se používají stále více a více. Jak pomocí nástroje Bplandatarecovery obnovit data virtuálních strojů? Můžete uvažovat o instalaci Bplandatarecovery ve virtuálním počítači a poté o obnovení dat ...

Ale nedoporučuje se to provádět. Tato metoda není jen těžkopádná, ale někdy náchylná k jiným problémům. Jednoduchou a efektivní metodou je spuštění Bplandatarecovery na reálném počítači a načtení souboru virtuálního pevného disku virtuálního počítače.Po načtení můžete obnovit data na virtuálním pevném disku jako normální pevný disk. Bplandatarecovery podporuje všechny běžné formáty virtuálního pevného disku.

Jak načíst virtuální pevný disk: hlavní nabídka, pevný disk - otevřete soubor virtuálního pevného disku, jak je ukázáno níže:

Pomocí Bplandatarecovery otevřete virtuální disk

Po načtení virtuálního pevného disku můžete obnovit data jako normální pevný disk

Stáhněte si nyní Bplandatarecovery a vyzkoušejte tento výkonný nástroj pro obnovu dat.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article