Your location:Data recovery software>Step>Czech>Detekce a opravy chybných stop pevného disku

Latest News

Detekce a opravy chybných stop pevného disku

Author:fsadmin

Views:

Tip:

Bez ohledu na standardní verzi nebo profesionální verzi, po zakoupení uživatele, pozadí Bplandatarecovery okamžitě zašle uživateli registrační kód. Pomocí tohoto registračního kódu může být uživatel okamžitě v aktuálním Aktivujte jej a použijte na počítači, později vám tým Bplandatarecovery zašle šifrovací klíč. Obecně platí, že po obdržení šifrovacího klíče za tři nebo čtyři dny můžete použít nabíjecí funkci Bplandatarecovery na jakémkoli počítači.

Deset dalších problémů

Nakonec představte některé problémy, které mohou nastat při obnově dat.

1. Účinek chybných sektorů na obnovu dat

Pokud Bplandatarecovery prohledává pevný disk nebo diskový oddíl, je rychlost velmi nízká, obvykle proto, že pevný disk má Špatná cesta. V takovém případě se můžete pokusit strávit více času čekáním na výsledky kontroly. Pokud je příliš pomalý (například v určitém postupu, nebude se pohybovat několik hodin), doporučujeme zastavit skenování a odeslat pevný disk profesionální společnosti pro obnovu dat. Jdi na to.

Tip: Použijte Bplandatarecovery k detekci chybných sektorů pevného disku, jak je znázorněno na následujícím obrázku, ale pokud chcete data obnovit, nepoužívejte k opravě chybných sektorů Bplandatarecovery, data budou znovu přepsána!

Zjištění a oprava špatné stopy

Po výběru pevného disku klikněte pravým tlačítkem myši a v místní nabídce vyberte „Zjištění a oprava špatné stopy“

Bplandatarecovery detekuje chybné sektory

V okně pro detekci a opravu chybných sektorů můžete detekovat chybné sektory pevného disku nebo se pokusit opravit chybné sektory. Je důležité si uvědomit, že byste se neměli pokusit o opravu před obnovením dat!

2. Průběh obnovy při ukládání a čtení souborů

Někdy je skenování pevných disků a diskových oddílů časově náročné. Ve výsledcích kontroly trvá prohledávání a náhled souborů, které mají být obnoveny, nějaký čas. Co mám dělat, pokud nemůžu dočasně pokračovat v operaci? Funkce Bplandatarecovery poskytuje funkci pro uložení aktuálních výsledků průběhu prověřování, jak je ukázáno níže:

Postup obnovy obnovy uloženého souboru Bplandatarecovery

Pauza, zastavení kontroly obnovy dat nebo proces skenování je přirozený Po skončení klepněte pravým tlačítkem myši na oddíl nebo pevný disk, kde jsou data obnovena, aby se proces obnovy souboru uložil.

Tímto způsobem, až budete příště pokračovat v obnově dat stejného pevného disku nebo oddílu, můžete přímo vyvolat průběh obnovy uloženého souboru v okně možností obnovy, jak je uvedeno níže:

Průběh testu načítání Bplandatarecovery

Klikněte na „Načíst průběh kontroly“, můžete přímo importovat průběh kontroly posledního prověřování, aniž byste museli skenovat znovu, což výrazně šetří čas obnovy dat.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article