Your location:Data recovery software>>Czech>Náhled ztracených dat

Latest News

Náhled ztracených dat

Author:fsadmin

Views:

Pokud najdete ve výsledcích kontroly soubor, který chcete obnovit, jak zjistíte, zda lze soubor úspěšně obnovit? To vyžaduje použití funkce náhledu souboru. Soubory, které lze úspěšně zobrazit, lze 100% úspěšně obnovit.

Kromě toho byl podle typu souboru naskenovaný soubor ztracen informace o názvu souboru, aby bylo možné určit, zda se jedná o soubor, který je třeba obnovit, a zda jej lze úspěšně obnovit, je třeba použít náhled souboru. Funkce.

Funkce náhledu souboru Bplandatarecovery je velmi výkonná a lze zobrazit náhled běžných formátů souborů, jako jsou text, obrázky, kancelářské dokumenty, pdf, audio a video.

Po výběru souboru v okně procházení souboru můžete otevřít okno náhledu souboru a zobrazit náhled souboru následujícími třemi způsoby.

1. Poklepejte na soubor;

2. Poklepejte na miniaturu souboru v dolní části rozhraní;

3 1. Klikněte pravým tlačítkem myši a v místní nabídce, která se objeví, klikněte na „Náhled“.

V okně náhledu se zobrazí obsah souboru. Můžete zkontrolovat, zda je obsah souboru správný a určit, zda lze soubor úspěšně obnovit. Následuje náhled výsledků několika formátů souborů:

Náhled textového souboru Bplandatarecovery

Náhled výsledku textového souboru

Náhled obrázku Bplandatarecovery

Výsledky náhledů obrázků, obrázky větší než 64 000 budou mít vodoznaky

Náhledy dokumentů aplikace Bplandatarecovery

Výsledky náhledů dokumentů aplikace Word

Náhled videa Bplandatarecovery

Náhled video souborů, efekt přehrávání je velmi dobrý!

Tip:

Během práce s oknem pro procházení souborů zjistíte, že textové a obrazové soubory se automaticky zobrazí v miniaturách ve spodní části rozhraní. Je zobrazen, takže při obnově textových souborů a obrázkových souborů je velmi vhodné zobrazit náhled souboru, jak je znázorněno na následujícím obrázku:

Náhled miniatury Bplandatarecovery

Když je soubor v textovém nebo obrazovém formátu, v okně miniatur se automaticky zobrazí obsah souboru

Funkce náhledu souboru Bplandatarecovery je velmi výkonná a snadno použitelná, což může pomoci přesně určit, zda soubor může Úspěšná obnova je jednou z nejužitečnějších funkcí při provádění operací obnovy dat.

Osm, zkopírujte soubor

Bplandatarecovery dokončí proces skenování, nebo je uživatel spokojen s aktuálními výsledky vyhledávání, po aktivním zastavení procesu skenování můžete výsledky skenovat V vyberte soubory, adresáře atd., Které mají být obnoveny, a potom klepněte pravým tlačítkem myši a zkopírujte je do určené složky, jak je uvedeno níže:

Bplandatarecovery zkopírujte soubory

Po výběru souboru nebo složky klikněte na pravé tlačítko myši a zkopírujte do zadané složky, můžete vybrat více souborů a složek současně

Při předchozím použití najdete „Bezplatná verze programu Bplandatarecovery v zásadě nemá žádná omezení týkající se použití, ale pokud v tomto kroku používáte bezplatnou verzi programu Bplandatarecovery, zobrazí se vám následující okno s výzvou k registraci softwaru.

Zaregistrujte se k Bplandatarecovery

Bezplatná verze Bplandatarecovery může kopírovat pouze soubory menší než 64 kB, takže za normálních okolností lze data obnovit, je třeba zakoupit software .

Devět, Standard Edition a Professional Edition, kterou si mám vybrat?

Pokud data obnovíte pouze příležitostně, v zásadě nepoužijete Bplandatarecovery v budoucnu a data, která mají být obnovena, nezahrnují žádné zvláštní okolnosti. Můžete zvážit nákup standardní verze. V jiných případech speciální Pokud jste profesionál v oblasti obnovy dat nebo správy počítače, doporučujeme zakoupit si profesionální verzi přímo z následujících důvodů:

1. Funkce obnovení dat v profesionální verzi je silnější a v některých případech musíte použít Pouze profesionální verze může obnovit data;

2. Bplandatarecovery není jen software pro obnovu dat, ale také super nástroj AllIn, s některými pokročilými funkcemi v oblasti správy oddílů, zálohování a obnovy atd. Podporována je pouze profesionální verze;

3. Profesionální verze upgradovaná ze standardní verze je obtížnější kvůli problémům, jako je potřeba nahradit šifrovací zámek, a musí utratit další peníze a čas.

How do I quickly get back lost data ?

Step 1.Free download, and then Install Launch the Data Recovery software and then select lost data cause, and click the "Next" button

Náhled ztracených dat

Step 2. Select the location C D F drive, sd card or external drive storage devices where you lost your data and click the "Scan" button. The software will start to scan your to find all of your lost files or data

Náhled ztracených dat

Step 3. and then preview, you can click "Filter" or search the lost files after the scan, Click the "StartRecover" button to recover lost data.

Náhled ztracených dat

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article