Your location:Data recovery software>Step>Czech>Ztráta oddílu není pevný disk nerozpoznatelné, kroky obnovy

Latest News

Ztráta oddílu není pevný disk nerozpoznatelné, kroky obnovy

Author:fsadmin

Views:

Předpokladem pro obnovení dat Bplandatarecovery je: Bplandatarecovery dokáže identifikovat úložný hardware (pevný disk, vyměnitelný pevný disk, U disk, paměťovou kartu atd.), který chcete obnovit data.

Například následující obrázek:

Bplandatarecovery rozpoznává pevný disk

Toto je počítač, který používám, spouštím Bplandatarecovery a rozpoznávám Dva úložné hardware, HD0 je pevný disk tohoto stroje, kapacita je 2T, existuje 6 oddílů jako C, D, E (jeden oddíl nemá přiřazené písmeno jednotky); RD1 je disk U, kapacita je pouze 15 G, pouze jedna nahoře Oddíl H.

Pokud Bplandatarecovery po připojení k počítači nemůže úložné zařízení rozpoznat, nezobrazí se v okně na levé straně hlavního rozhraní Bplandatarecovery. Software již nemůže obnovit data. Je třeba jej zaslat profesionální společnosti pro obnovu dat k opravě nebo otevření firmwaru.

Tuto službu poskytuje také samotný tým Bplandatarecovery a jako vývojář Bplandatarecovery je v technologii přirozeně autoritivnější. Uživatelé, kteří to potřebují, mohou navštívit službu vzdálené obnovy dat Bplandatarecovery a získat další informace.

Připomenutí:

Ztráta oddílu není pevný disk není rozpoznán, obvykle neovlivňuje obnovu dat. V některých případech nemůže být oddíl uživatele v Bplandatarecovery viděn z různých důvodů. To je v pořádku, nikoli problém s hardwarem, obvykle problém se softwarem systému souborů. Bplandatarecovery můžete stále použít k obnovení ztracených dat.

Za druhé, jak začít s obnovou dat

Liší se od nějakého bláznivého softwaru pro obnovu dat (například obnovení dat) pro uživatele Xiaobai, pokud jste Při prvním použití nástroje Bplandatarecovery nemusíte okamžitě najít vstup pro provedení operací obnovy dat, ale ve skutečnosti je to velmi jednoduché.

Pokud můžete určit, na kterém oddílu existují data, která chcete obnovit, pak přímo vyberte oddíl v mapě oddílů pevného disku nad hlavním rozhraním Bplandatarecovery, potom klikněte pravým tlačítkem myši a poté v místní nabídce V nabídce vyberte položku nabídky „Obnoveno po smazání nebo formátování souboru“, jak je znázorněno na následujícím obrázku:

Bplandatarecovery byl obnoven po smazání nebo formátování souboru

Obnovení dat z oddílu D

Někdy není možné určit, ve kterém oddílu budou data, která mají být obnovena. Častěji byl původní oddíl ztracen nebo byl vytvořen nový oddíl Pokryté, v těchto případech, musíte vybrat úložné zařízení pro obnovení dat v hlavním rozhraní na levé straně Bplandatarecovery a potom klepněte pravým tlačítkem. Také v místní nabídce, která se objeví, vyberte položku nabídky „Odstranění odstraněného nebo formátovaného souboru“ ", Jak je vidět na následujícím obrázku:

Obnova Bplandatarecovery byla odstraněna nebo naformátována.

Obnovení dat z lokálního pevného disku HD0

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article