Your location:Data recovery software>Step>Czech>Obnova formátu pevného disku

Latest News

Obnova formátu pevného disku

Author:fsadmin

Views:

Krok 1: Stáhněte a spusťte software Bplandatarecovery.

Klikněte na tlačítko zdarma ke stažení na domovské stránce oficiálního webu Bplandatarecovery a stáhněte si software. Bplandatarecovery je zelená verze softwaru, není třeba instalovat, můžete software spustit po dekompresi po stažení.

Obnova ve formátu mobilního pevného disku

Krok 2: Vyberte naformátovanou oblast pevného disku a klikněte na tlačítko „Obnovit soubor“.

Tento krok je velmi důležitý. Než budete moci vyhledávat potřebná data, musíte vybrat správný oddíl.

Obnovení formátu pevného pevného disku

Krok 3: Klepnutím na tlačítko „Start“ v okně souboru pro obnovení vyskakovacího okna umožníte softwaru začít hledat ztracená data.

Pokud je prostor, který má být skenován, velký, bude skenování trvat dlouho, ale software při vyhledávání dat zobrazí seznam nalezených dat v reálném čase. Tímto způsobem, pokud se zjistí, že potřebuje Jakmile jsou data nalezena, můžete proces skenování ukončit brzy.

Obnova formátu pevného disku

Čtvrtý krok: náhled souboru.

Náhled souboru může pomoci určit, zda jsou ztracená data poškozena. Pokud jsou data po formátování mobilního pevného disku přepsána, ztracená data mohou být zničena, v takovém případě je nutné data pečlivě zobrazit.

Obnova formátu pevného disku

Krok pátý: Kopírování souborů.

Zkopírujte naskenovaná data do jiných oddílů a dokončete proces obnovy. Poznámka: Je zakázáno ukládat jakákoli data do oddílu, kde jsou data ztracena, dokud nebudou data úspěšně obnovena.

Obnova formátu pevného disku

Běžné problémy s obnovou formátovaných dat mobilního pevného disku

Q1, jak posoudit ztrátu mobilního pevného disku Byla vaše data přepsána?

Náhled souboru. Nejprve, pokud jsou ztracená data zcela přepsána, soubor nebude uveden ve výsledcích kontroly, pokud je soubor pouze částečně přepsán, pak se soubor objeví ve výsledcích kontroly, ale bude poškozen při náhledu souboru. Bplandatarecovery poskytuje výkonnou funkci náhledu souboru, která může uživatelům pomoci posoudit, zda byl soubor poškozen.

Q2. Jak dlouho po obnovení formátu mobilního pevného disku?

Stručně řečeno, obnova formátovaných dat nemá mnoho společného s časem ztráty dat. Pokud data nebudou po ztrátě dat přepsána a disk není fyzicky poškozen, je možné data kdykoli obnovit.

Q3. Proč nemohu najít ztracená data?

Při formátování a obnově někdy nelze data prohledávat. Běžné faktory jsou následující:

Naskenované zařízení je nesprávné : Před zahájením kontroly musíte vybrat oddíl, kde se nacházejí ztracená data, aby bylo možné hledat správná data.

Soubory nejsou správně filtrovány: ve výsledcích kontroly je často mnoho dat a někdy je obtížné rozlišit požadovaná data, zejména když je poškozena původní struktura adresářů. Při hledání dat ve výsledcích skenování můžete rychle najít potřebné soubory pomocí funkcí filtrování a náhledů souborů.

Metoda vyhledávání je nesprávná: metoda obnovy dat použitá v různých situacích ztráty dat je také odlišná, můžete se pokusit nahradit metodu skenování nebo vyhledat technickou pomoc.

Ztracená data byla přepsána: přepsaná data nelze normálně obnovit. Pokud byla ztracená data kompletně přepsána, nelze je vyhledávat.

Q4. Jaký je důvod, proč nelze obnovit data?

Existují dva hlavní důvody, proč nemohou být obnovená data otevřena: jedním je to, že ztracený soubor byl poškozen, což je často způsobeno přepsáním po ztrátě dat, jako je například uložení souboru atd .; Metoda obnovy je nesprávná. V některých případech ztráty komplexních dat nemusí být běžné metody obnovy schopny data správně obnovit. V případě, že obnovená data nelze otevřít, můžete se obrátit na technický personál společnosti Bplandatarecovery, který vám pomůže analyzovat konkrétní příčinu a řešení.

Shrnutí

Výše ​​uvedené je celý proces formátování a obnovy mobilního pevného disku a ztracená data formátování mobilního pevného disku lze snadno získat pomocí výše uvedených aspektů. Tento tutoriál je také vhodný pro formátování obnovy pevného disku počítače, disku U, karty SD, virtuálního disku a dalších zařízení. Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc s obnovou formátu, obnovením dat mobilního pevného disku atd., Kontaktujte včas zákaznický servis online.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article