Your location:Data recovery software>Step>Czech>Kroky pro obnovení souboru byly neúmyslně odstraněny

Latest News

Kroky pro obnovení souboru byly neúmyslně odstraněny

Author:fsadmin

Views:

Obnova souboru

Soubory byly omylem smazány, koš byl vyprázdněn nebo byl naformátován oddíl pevného disku. Jak obnovit soubory bez zálohování dat? Nevíte, jak obnovit ztracené soubory? Přijďte a sledujte, chci dnes sdílet jednoduchou a praktickou metodu obnovy souborů!

O obnovení souborů

V každodenní práci a studiu je nejběžnějším nástrojem počítač, a velké množství práce Nebo důležité dokumenty pro učení, jako jsou fotografie, videa, audia, dokumenty, e-maily, aplikace atd. Pokud data nebyla zálohována, co by si měl uživatel dělat starosti? Strach ze ztráty souborů!

Pokud počítač obvykle používáte, můžete nechtěně odstranit důležité soubory posunutím rukou. Kromě toho existuje mnoho faktorů, které mohou způsobit ztrátu souborů, například poškození virů, přeinstalování systému, formátování, rozdělení disku, formátování výzvy k selhání otevření oddílu, ztráta oddílů, chybné sektory disku a fyzické selhání pevného disku.

Dobrou zprávou je, že v mnoha případech lze ztracené soubory obnovit! Obnova souborů je proces reprodukce ztracených souborů pomocí určitých technických prostředků. Díky vývoji technologie pro obnovu dat existuje na trhu mnoho softwarů, které poskytují funkce pro obnovu dat.Obvyklí uživatelé mohou tento typ softwaru použít pro obnovu dat sami. Dále doporučuji užitečný software pro obnovu souborů.

Bezplatná zkušební verze softwaru pro obnovu souborů

Bplandatarecovery je běžně používaný domácí software pro obnovu dat, který poskytuje profesionální funkce pro obnovu dat na pevných discích počítače a dalších Soubory ztracené omylem smazané a naformátované na mobilních zařízeních mají dobrý efekt obnovy dat. Obsluha softwaru je velmi jednoduchá a pohodlná. Uživatelé potřebují pouze postupovat krok za krokem, aby mohli úspěšně načíst ztracená data souboru.

Oficiální web Bplandatarecovery najdete vyhledáním, uživatelé si mohou zdarma stáhnout zkušební verzi softwaru. Partneři pro obnovu dat mohou poprvé použít bezplatnou zkušební verzi Bplandatarecovery. Naskenováním disku a zobrazením náhledu souboru můžete přesně vědět, zda je ztracený soubor obnovitelný. Pokud jste spokojeni s výsledky skenování zkušební verze, můžete software zaregistrovat a obnovit ztracené soubory.

Stáhněte si bezplatnou zkušební verzi aplikace Bplandatarecovery

Návod k obnovení souborů 1: Jak obnovit ztracené a formátované ztracené soubory?

Než začnete používat software pro obnovu souborů, můžete nejprve otevřít koše a zkontrolovat, zda jsou zde omylem odstraněné soubory. Všichni víme, že Windows dočasně vloží smazané soubory na pevném disku do koše. Pokud nebyl koš vyprázdněn, můžete je přímo obnovit do původního umístění.

Obnova souboru

Pokud byl koš vyprázdněn, je soubor odstraněn klávesami Shift + Delete nebo jsou data naformátována, jak obnovit ztracené A co soubory? Zde je návod, jak obnovit náhodně smazané a naformátované ztracené soubory současně.

Krok 1: Spusťte software Bplandatarecovery.

Po stažení softwaru na oficiálním webu Bplandatarecovery ho musíte rozbalit a poté jej spusťte poklepáním na aplikaci Bplandatarecovery.

Obnova souborů

Krok 2: Vyhledejte a vyberte oddíl ztracených dat v softwaru Bplandatarecovery a na panelu nástrojů klikněte na tlačítko „Obnovit soubor“, Jak je uvedeno níže.

Obnova souborů

Krok 3: Zkontrolujte možnost obnovení a poté kliknutím na tlačítko "Start" nechte software začít hledat ztracené soubory.

Obnovení smazaných souborů: vhodné pro obnovení souborů, které byly smazány, trvale smazány klávesami Shift + Delete, vyprázdnění koše a dalších důvodů.

Úplné zotavení: vhodné pro obnovení dat ztracených kvůli formátování, rozdělení do formátu RAW, otevření disku atd.

Další skenování známých typů souborů : Tato možnost je hloubková kontrola, můžete najít více obnovitelných dat.

Obnova souboru

Krok 4: Náhled souboru.

Bplandatarecovery poskytuje výkonnou funkci náhledu souborů, která může uživatelům pomoci posoudit, zda ztracené soubory lze normálně obnovit: soubory, které lze normálně zobrazit v náhledu, lze obnovit normálně, jak je znázorněno na následujícím obrázku; Po zobrazení výzvy, že je soubor poškozen, je soubor po obnovení také poškozen.

Obnova souborů

Krok 5: Zkopírujte soubory a dokončete proces obnovy.

Zkontrolujte data, která mají být obnovena, klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte možnost „Kopírovat do zadané složky“, abyste mohli nastavit cílovou složku pro uložení obnovených souborů.

Obnova souboru

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article