Your location:Data recovery software>Step>Czech>Jak obnovit smazané fotografie

Latest News

Jak obnovit smazané fotografie

Author:fsadmin

Views:

Jak obnovit smazané fotografie?

Fotografie jsou velmi časté a důležité soubory, co mám dělat, když omylem smažu důležité soubory fotografií? V dnešním článku editor představuje dvě jednoduché metody, které vám pomohou snadno načíst fotografie, které byly náhodně odstraněny na vašem počítači, na SD kartě a mobilním telefonu.

O obnovování smazaných fotografií

Ať už je to v práci nebo v životě, fotografie hrají velmi důležitou roli, zaznamenávají pro nás všechny druhy důležité Moment. S pokrokem v technologii se fotografování stalo velmi snadným a zajímavým, jako je sdílení fotografií s příbuznými a přáteli, jejich nahrávání na sociální platformy atd. Každý bude mít spoustu fotografií uložených v počítači nebo mobilním telefonu a uživatelé, kteří často s fotografiemi jednají, mohli mít omylem smazání fotografií. Co bychom v tomto případě měli udělat? Odpověď je samozřejmě na obnovení fotografií.

Lze smazané fotografie obnovit? Ano! Operace smazání jednoduše označí obsazené místo na disku jako „volné“ a data zcela nevymaže. Tímto způsobem je uvolněno místo na disku a je vidět, že se volné místo v systému zvětšuje a toto místo může využívat i jiná data. Pokud budete pokračovat v ukládání dat i po odstranění souboru, může zabírat místo na disku a přepsat odstraněná data. Jednoduše řečeno, po náhodném smazání fotografie, dokud není přepsána, lze ztracenou fotografii obnovit zpět! Pokud chcete obnovit smazané fotografie, měli byste okamžitě zastavit všechny operace psaní! Poté postupujte podle níže uvedených kroků a obnovte ji.

Výuka pro obnovení fotografií 1: Jak obnovit fotografie na pevném disku a na SD kartě omylem smazané?

Připomeňte, že před skutečným obnovením si můžete nejprve zkontrolovat, zda jsou v koši počítače potřebné soubory. Když odstraníme soubory z místního pevného disku, budou soubory umístěny do koše. Pokud lze data obnovit z koše, nejsou nutné žádné další operace.

Obnovení smazaných fotografií

Krok 1: Připojte telefon ke ztraceným fotografiím k počítači a poté rootujte telefon, abyste získali oprávnění root.

Krok 2: Nainstalujte a spusťte software pro obnovu dat mobilního telefonu v počítači, poté vyberte úložné zařízení pro ztracená data a kliknutím na tlačítko „Další“ spusťte skenování.

Obnovení odstraněných fotografií

Krok 3: Náhled a uložení fotografií.

Po naskenování si můžete prohlédnout data v softwaru a určit, zda lze požadované soubory fotografií správně obnovit. Po potvrzení, že s výsledky obnovení není problém, si můžete software zakoupit a zaregistrovat a poté zkopírovat soubory, které chcete obnovit, do počítače.

Obnovení smazaných fotografií

Nejčastější dotazy pro obnovení fotografií

1. Jak obnovit smazané fotografie z Apple iPhone?

Fotografie mobilního telefonu Apple jsou smazány, můžete se pokusit obnovit fotografie ze zálohy jako první, pokud není k dispozici žádná záloha, můžete použít software pro obnovu dat k obnovení:

Připojte se k počítači a nainstalujte do počítače verzi softwaru pro obnovu dat mobilního telefonu iOS.

Ke skenování telefonu použijte software pro obnovení.

Náhled a obnovení ztracených fotografií.

2. Který software pro obnovu fotografií je lepší?

Na trhu je v současné době mnoho softwaru pro obnovu fotografií, ale kvalita softwaru je nerovnoměrná, jak posoudit, který software pro obnovu je dobrý? Jednoduše řečeno, vyberte si hvězdné produkty známých značek, technologie a kvalita restaurování těchto produktů jsou zaručeny. Pak je tu skutečná zkušební verze. Vyzkoušením jiného softwaru pro porovnání efektů zotavení si můžete vybrat ten, který vám vyhovuje. Editor zde doporučuje software pro obnovu dat Bplandatarecovery, který má vysoký efekt obnovy a je snadno ovladatelný.

3. Obnovené fotografie nelze po prohlížení otevřít, co se děje?

Obnovené fotografie nelze otevřít. Možné důvody jsou: fotografie byly poškozeny. Například k operaci zápisu dojde poté, co jsou data ztracena a ztracená data jsou zničena, může také dojít k nesprávné metodě obnovy. . V takovém případě se prosím obraťte na technický tým společnosti Bplandatarecovery včas, aby vám pomohl analyzovat příčinu a formulovat řešení.

Závěr

Jak obnovit smazané soubory fotografií? Výše uvedené je nejčastěji používanou metodou obnovy. Doufám, že výše uvedenými metodami můžete pomoci získat odstraněné fotografie, videa, audio, dokumenty a další data z různých zařízení. Nakonec vám editor připomene, že důležité soubory by měly být zálohovány včas, aby nedošlo k potížím se ztrátou velkého množství dat.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article