Your location:Data recovery software>Step>Czech>Obnovte omylem smazané fotografie z SD karty fotoaparátu

Latest News

Obnovte omylem smazané fotografie z SD karty fotoaparátu

Author:fsadmin

Views:

Kromě toho, pokud chcete obnovit omylem smazané fotografie z SD karty fotoaparátu, musíte nejprve připojit paměťovou kartu k počítači, aby ji počítač mohl rozpoznat.

Obnovení odstraněných fotografií

Následuje celý proces obnovení odstraněných fotografií pomocí softwaru pro obnovu dat Bplandatarecovery. Bplandatarecovery je software pro obnovu dat na úrovni odborníka, který podporuje obnovu různých typů dat, jako jsou fotografie, dokumenty, videa a audio. Může snadno zvládnout ztrátu dat způsobenou formátováním, náhodným vymazáním, oddílem RAW, ztrátou oddílů, opětovnou instalací systému, opětovným rozdělením disku a dalšími důvody. Uživatelé Bplandatarecovery Professional Edition mohou také zvládnout některé složitější situace, kdy dojde ke ztrátě dat, například obnovení dat RAID, obnovení dat BitLocker atd.

Stáhnout Bplandatarecovery

Krok 1: Najděte v softwaru Bplandatarecovery oddíl ztracené fotografie, vyberte oddíl a klikněte na tlačítko „Obnovit soubor“.

Obnovení smazaných fotografií

Krok 2: Klepnutím na tlačítko „Start“ přímo v okně souboru pro obnovení vyskakovacího okna přejděte do fáze skenování.

V tomto okně vidíte různé možnosti obnovy, účelem je poskytnout různé metody skenování. Z tohoto důvodu neexistuje žádná zvláštní situace, proto se doporučuje zkontrolovat všechny podle výchozího nastavení softwaru.

Obnovení smazaných fotografií

Krok 3: Náhled ztracených fotografických souborů.

Po kontrole můžete zobrazit náhled ztracených dat, abyste mohli posoudit, zda je soubor poškozen. Poklepáním na soubor otevřete okno náhledu, jak je znázorněno na obrázku níže, soubor, který lze normálně zobrazit v náhledu, lze normálně obnovit. Pokud je fotografie při náhledu fotografie poškozena, je soubor nakonec obnoven a poškozen.

Obnovení smazaných fotografií

Krok 4: Kopírování souborů.

Zaškrtněte fotografie, které chcete obnovit ve výsledcích skenování, potom klepněte pravým tlačítkem myši a vyberte příkaz „Kopírovat do zadané složky“. Poté můžete nastavit cílovou složku pro uložení obnovených fotografií.

Obnovení smazaných fotografií

Výukový program pro obnovení fotografií 2: Jak obnovit smazané fotografie z mobilního telefonu?

Alba mobilních telefonů obvykle obsahují složku, podobnou koši v počítači, pro uživatele k uložení nedávno smazaných fotek po dobu 30 dnů. Fotografie odstraněné více než 30 dnů budou odtud automaticky smazány. Proto před použitím softwaru pro obnovu dat mobilního telefonu můžete nejprve zkontrolovat, zda jsou v nedávno smazané složce potřebná data. Nebojte se, pokud jej nenajdete, můžete také použít software pro obnovu k obnovení smazaných souborů fotografií.

Tento tutoriál popisuje, jak používat software pro obnovu dat mobilního telefonu k načtení ztracených fotografických souborů v telefonu Android.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article