Your location:Data recovery software>Step>Czech>Mazání souborů na disku U s hlubokou obnovou

Latest News

Mazání souborů na disku U s hlubokou obnovou

Author:fsadmin

Views:

Stáhněte si zdarma Bplandatarecovery

Grafický návod: Jak obnovit smazané soubory z disku U?

Přípravný nástroj

Počítač se systémem Windows

U disk, na kterém byl soubor omylem odstraněn

Software pro obnovu souborů na disku

Spusťte obnovení

Krok 1: Otevřete oficiální webovou stránku Bplandatarecovery (www.Bplandatarecovery.cn), stáhněte si nejnovější verzi zdarma Bplandatarecovery software.

Poznámka: Neukládejte software na disk U se ztracenými daty, aby nedošlo k přepsání ztracených souborů; software Bplandatarecovery je zelená verze, po stažení jej musíte po otevření rozbalit, aby se software otevřel.

Obnovit smazané soubory U disku

Krok 2: Vyberte U disk se ztracenými daty v softwaru Bplandatarecovery a poté klikněte na tlačítko „Obnovit soubor“ nad softwarem .

Obnovení souborů Tato funkce integruje celou řadu algoritmů vyhledávání dat, které lze použít v mnoha situacích ztráty dat, jako je například obnovení smazaného souboru, obnovení formátu, obnovení oddílu RAW, poškození oddílu nemůže otevřít obnovení dat atd. .

Obnovte smazané soubory na disku U / <> p>

Krok 3: Klepnutím na tlačítko "Start" pokračujte ve skenování.

Ve výchozím nastavení je zaškrtnuta možnost obnovit smazané soubory, takže můžete přímo kliknout na tlačítko „Start“, navíc se doporučuje, aby další dvě možnosti „Úplné zotavení“ a „Extra skenování“ Je také zaškrtnuta možnost „Know file type“, aby software mohl provádět komplexní a hlubokou kontrolu disku U.

Obnovit smazané soubory U disku

Pokud chcete přizpůsobit typ souboru pro hluboké skenování, můžete kliknout na tlačítko „Vybrat typ souboru“ a zkontrolovat požadované Druhy skenovaných souborů jsou zobrazeny na následujícím obrázku:

Obnovení souborů odstraněných na disku U / <> p>

Krok 4: Náhled a nalezení souborů ve výsledcích kontroly.

Jak posoudit, zda lze ztracená data obnovit? Stačí si prohlédnout data. Poklepáním na soubor otevřete okno náhledu a zobrazíte původní obsah souboru. Jak je vidět na následujícím obrázku, náhled souboru je normální, což znamená, že soubor lze normálně obnovit. Aplikace Bplandatarecovery podporuje náhled více dat, jako jsou obrázky, videa, audia, textové soubory, dokumenty Office, soubory PDF atd., A může efektivně určit, zda lze soubory normálně obnovit.

Obnovení odstraněných souborů z disku U

Krok 5: Uložte soubor.

Pokud byl software již zaregistrován, můžete soubor přímo zkopírovat; pokud jste se nezaregistrovali, klikněte na oficiální webové stránce, abyste si ji mohli koupit, zakoupit registrovaný software a poté soubor uložit. Vyberte požadovaný soubor ve výsledcích skenování, klepněte pravým tlačítkem myši a vyberte možnost „Kopírovat do zadané složky“. Poté můžete v počítači určit umístění pro uložení obnovených souborů.

Obnovit smazané soubory U disku

Obnovit smazané soubory U disku FAQ

1. Ve výsledcích kontroly není potřeba A co dokumenty?

Poté, co software pro obnovu dat dokončí kontrolu, požadovaná data v uvedených souborech nejsou nalezena. Existují dva možné důvody: Zaprvé byla ztracená data přepsána a požadované nelze hledat. File; Za druhé, metoda obnovy je nesprávná. V tomto případě se doporučuje konzultovat online zákaznický servis, který vám pomůže analyzovat příčinu a řešení.

2. Mohou být přepsaná data obnovena?

Ne. Technologie obnovy dat může obnovit pouze data, která nebyla přepsána. Pokud jsou soubory na disku U odstraněny a pak jsou soubory uloženy na disku U, může dojít k přepsání ztracených souborů.

3. Co je špatného na tom, že obnovené soubory jsou zkomolené a neotevíratelné?

Po obnovení souboru může dojít k přepsání zkomoleného a neotevíratelného souboru. Například poté, co je soubor ztracen, je soubor zapsán do oddílu, kde jsou data ztracena, a ztracený soubor je zničen; Je to proto, že metoda obnovy je nesprávná. Doporučujeme proto kontaktovat online zákaznický servis, který vám pomůže analyzovat příčiny a řešení.

4. Lze software pro obnovu dat Bplandatarecovery vyzkoušet jako první?

Ano. Po stažení softwaru na oficiálních webových stránkách je to zkušební verze a zkušební verze může skenovat a zobrazovat náhled souborů zdarma. Ve zkušební fázi můžete určit, zda lze soubor úspěšně obnovit.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article