Your location:Data recovery software>Step>Czech>Jak obnovit smazané soubory z disku U? Nejnovější grafické návody

Latest News

Jak obnovit smazané soubory z disku U? Nejnovější grafické návody

Author:fsadmin

Views:

Jak obnovit smazané soubory z disku U? Nejnovější grafické návody

U disk je běžně používaný vyměnitelný úložný nástroj, který nám může pomoci ukládat celou řadu důležitých souborů, ale co když se data na disku U omylem smažou Cože? Existuje nějaký způsob, jak obnovit soubory smazané U diskem náhodně? Zde je velmi jednoduchá metoda, jak obnovit smazané soubory U disku.

O obnovování smazaných souborů z U disku

U disk má vlastnosti malé velikosti, snadno se přenáší a snadno se používá, díky čemuž je U disk velmi populární a vyměnitelný Paměťové zařízení. Pro uživatele, kteří často používají jednotky USB flash, je běžným problémem omylem odstranit důležité soubory z jednotky USB Flash. Po odstranění souboru z disku U nebude uložen do koše, ale bude smazán přímo. Proto poté, co se zjistí, že soubor byl omylem odstraněn, nelze jej obnovit pomocí koše.

Jak obnovit soubory smazané diskem U náhodou? Nejprve zjistíte, zda existuje záloha. Pokud byla ztracená data již dříve zálohována, je vhodné data ze zálohy obnovit. Skutečnost je však taková, že mnoho uživatelů nemá zvyk zálohovat data. Když jsou soubory omylem smazány, lze je získat pouze obnovením dat.

Pokud jde o obnovu odstraněných souborů z disku U, nejčastěji používanou metodou je software pro obnovu dat na disku U. Tento druh softwaru je snadno ovladatelný a má výkonné funkce pro zotavení. Přichází tedy otázka, co je lepší pro software pro obnovu souborů na disku U?

U disk odstraněný software pro obnovu souborů bezplatná zkušební verze ke stažení

Software pro obnovu dat Bplandatarecovery a software pro správu oddílů poskytuje výkonné funkce pro obnovu dat, několik nedávno aktualizovaných verzí, Software optimalizuje a vylepšuje funkci obnovy souborů oddílů FAT a NTFS a přátelé si mohou stáhnout zkušební verzi a vyzkoušet si ji.

Software Bplandatarecovery může snadno obnovit data ztracená v důsledku náhodného vymazání, formátování, poškození oddílu a selhání při otevření;

Podpora od různých značek a kapacit Pevné disky, mobilní pevné disky, U disky, paměťové karty, virtuální disky, RAID a další zařízení pro obnovení ztracených fotografií, dokumentů, videí, zvuku a dalších dat;

Software poskytuje funkci náhledu, která může uživatelům pomoci při Určete integritu dat před skutečným zotavením.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article