Your location:Data recovery software>>Czech>U disk nelze otevřít, existuje důležitá obnova dat

Latest News

U disk nelze otevřít, existuje důležitá obnova dat

Author:fsadmin

Views:

U disk nelze otevřít, jsou v něm důležitá data, jak je obnovit? Obnova dat na disku U je ve skutečnosti velmi jednoduchá. Zde je návod, jak obnovit data z neotevíratelného disku U. Obnova dat na disku U musí být dokončena pomocí softwaru pro obnovu dat. Výběr výkonného softwaru pro obnovu dat na disku U zlepší efektivitu práce.

Bplandatarecovery je profesionální software pro obnovu dat, který podporuje obnovu dat různých zařízení, jako je U disk, pevný disk, mobilní pevný disk, paměťová karta, disk virtuálního stroje, RAID a dokáže zpracovat různé Běžné problémy se ztrátou dat, jako je náhodné vymazání, formátování, poškození oddílu, ztráta oddílu atd. Když Bplandatarecovery obnoví data, operace není komplikovaná a ani bílý uživatel bez jakýchkoli zkušeností nebude mít potíže s provozováním softwaru. Následuje podrobný proces obnovy dat na disku U:

Krok 1: Spusťte software Bplandatarecovery a připojte disk U, který potřebuje obnovit data, k počítači, aby software rozpoznal disk U.

Disk v počítači je zobrazen na levé straně rozhraní Bplandatarecovery. Pokud zde není uveden žádný disk USB, který by měl být obnoven, nelze následnou operaci obnovy provést.

Krok 2: Vyberte disk U, který potřebuje obnovit data, a klikněte na tlačítko obnovení souboru, software zobrazí okno obnovení souboru, jak je ukázáno níže.

V okně souboru pro obnovení zaškrtněte možnost obnovy a kliknutím na tlačítko Start nechte software zahájit skenování disku U. Protože disk U může být v různé míře poškozen, doporučujeme skenovat podle výchozího výběru softwaru.

Vložte disk do jednotky

Krok 3: Prohledejte a zobrazte náhled souboru.

Je vidět proces skenování Bplandatarecovery, během kterého bude software průběžně zobrazovat soubory, které najde. Když soubor uvidíte, můžete si zobrazit náhled souboru. Jak je vidět na obrázku níže, klikněte na soubor, pod softwarem se objeví malé okno náhledu, pokud poklepete na soubor, objeví se velké okno náhledu, takže si můžete zobrazit původní obsah souboru . Náhledem souboru můžete rychle potvrdit, zda je soubor správný a poškozený.

Vložte disk do jednotky

Krok 4: Obnovte soubory z disku U.

Po dokončení skenování můžete zkopírovat soubory a dokončit proces obnovy dat na disku U: zaškrtněte požadovaný soubor nebo složku, klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte možnost „Kopírovat do zadané složky“.

Vložte disk do jednotky

Shrnutí

Výše ​​uvedené je analýza důvodů o výzvě k vložení jednotky, když nelze otevřít disk U. Řešení a zavedení procesu obnovy dat Pokud máte další dotazy týkající se disku U nebo se chcete dozvědět více o obnově dat, můžete zkontrolovat soubor nápovědy online na webu nebo kontaktovat tým odborníků společnosti Bplandatarecovery.

Software Bplandatarecovery má dva vestavěné algoritmy pro vyhledávání dat, které mohou obnovit ztracené soubory prostřednictvím původní adresářové struktury souboru a mohou také provádět hluboké zotavení prostřednictvím typu souboru. Proces skenování softwaru má zobrazit data nalezená během skenování. Pokud byla nalezena požadovaná data, okamžitě je obnovte, aniž byste čekali na dokončení skenování, což šetří čas.

Kromě obnovy dat ztracených z paměťové karty podporuje software také různá další zařízení pro ukládání dat, jako jsou počítačové pevné disky, mobilní pevné disky, U disky, virtuální disky (VHD, VMDK, VDI), dynamické disky , RAID atd. Kromě toho pro profesionály pro obnovu dat můžete také použít funkci úpravy sektoru softwaru k ručnímu zotavení úpravou hexadecimálních dat.

Shrnutí

Tento článek představuje metodu obnovy dat na paměťové kartě a poskytuje podrobné grafické návody pro běžné situace ztráty dat na paměťové kartě. Pokud se setkáte s problémem ztráty dat na paměťové kartě, měli byste se s ním klidně vypořádat a postupně jej obnovit podle příslušných pokynů v tomto článku. Bezplatná zkušební verze softwaru pro obnovu dat Bplandatarecovery vám může pomoci zjistit, zda lze ztracená data obnovit, a celý proces obnovy je operace pouze pro čtení a bílí uživatelé ji mohou také použít s důvěrou.

How do I quickly get back lost data ?

Step 1.Free download, and then Install Launch the Data Recovery software and then select lost data cause, and click the "Next" button

U disk nelze otevřít, existuje důležitá obnova dat

Step 2. Select the location C D F drive, sd card or external drive storage devices where you lost your data and click the "Scan" button. The software will start to scan your to find all of your lost files or data

U disk nelze otevřít, existuje důležitá obnova dat

Step 3. and then preview, you can click "Filter" or search the lost files after the scan, Click the "StartRecover" button to recover lost data.

U disk nelze otevřít, existuje důležitá obnova dat

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article