Your location:Data recovery software>Step>Czech>U disk vyzve "Vložte disk do jednotky", jak obnovit data?

Latest News

U disk vyzve "Vložte disk do jednotky", jak obnovit data?

Author:fsadmin

Views:

Vložte disk do jednotky

Poklepejte na písmeno jednotky USB Flash v počítači. Jednotku USB nelze otevřít a zobrazí výzvu „Vložte disk do jednotky“. V tomto případě se nebojte, dnes se podívám na důvody a řešení tohoto problému se všemi.

Výzva U disku „vložte disk do jednotky“ jev selhání

Výzva disku U “vložte disk do jednotky„ Běžné příčiny a řešení

>

U disk výzva "Vložte disk do jednotky", jak obnovit data?

Shrnutí

Výzva U disku „Vložte disk do jednotky“ Jev selhání

U disk nebo karta SD atd. Vyměnitelné disky jsou velmi běžně používaná zařízení pro ukládání dat. Uživatelé na těchto zařízeních rádi ukládají data. Na jedné straně je lze použít jako zálohy a na druhé straně mohou přenášet a přenášet data kdykoli. Někdy můžete také vytvořit disk U a další zařízení na spouštěcí disketu, abyste mohli řešit problémy se systémem, když se počítačový systém nemůže spustit. Stručně řečeno, vyměnitelná úložná zařízení, jako jsou disky U, nám přinesly spoustu pohodlí. Uživatelé se však během používání setkají také s některými problémy. Například, pokud chtějí číst data na disku U, je disk U vložen do portu USB počítače, ale disk U nelze v počítači otevřít a „Vložte disk Výzva „Drive“, jak je ukázáno níže:

Vložte disk do jednotky

Věřím, že mnoho uživatelů, kteří používají disk U, má podobné zkušenosti, samozřejmě systém Jednotku USB Flash lze detekovat a zobrazí se písmeno jednotky jednotky USB Flash a na jednotce USB Flash se rozsvítí kontrolka, ale jednotku USB nelze otevřít, pokud na jednotku USB Flash dvakrát kliknete. Pokud se pokusíte formátovat, systém Windows nemůže formát dokončit. Pokud jsou na disku U uložena velmi důležitá data, bude to velmi bolest hlavy, protože data uvnitř nelze číst, přímým výsledkem je ztráta dat. Co je příčinou tohoto problému? Existuje nějaké efektivní řešení? Nebojte se, další editor vám představí běžné příčiny a řešení.

Výzvy disku U „Vložte disk do jednotky“ Běžné příčiny a řešení

U disk se nepodařilo otevřít výzvy „Vložte disk do jednotky“, Tento problém může být způsoben různými důvody, jejichž příčiny se v různých situacích liší. Zde shrnuji běžné důvody vašeho odkazu. Poznámka: Pokud jsou data na disku U velmi důležitá, měli byste je nejprve použít pro obnovu dat.

Špatný kontakt rozhraní USB počítače: Může být problém s napájením rozhraní USB počítače. Nyní můžete zkusit znovu připojit disk U nebo změnit port USB nebo zkusit jiný počítač. .

Nestabilní napětí: Nestabilní napětí může způsobit vypálení U disku nebo systém nemůže rozpoznat U disk. Pokud k této chybě dojde, když vložíte jednotku USB Flash do předního portu USB počítače, doporučujeme zkusit vložit jednotku USB Flash přímo do portu USB na zadní straně hostitele.

Řídicí čip disku U selhal: hlavní řídicí čip disku U má nepředvídatelný problém, který způsobuje, že systém nedokáže normálně rozpoznat disk U. V takovém případě můžete vyzkoušet několik počítačů a zjistit, zda se tato chybová zpráva stále zobrazuje.

U disk je poškozen: U disk má fyzické selhání, jako je paměťový čip nebo je poškozen kontrolní čip, takže systém nemůže detekovat informace o čipu U disku. Můžete si stáhnout čip z Internetu a zkontrolovat, zda se nejedná o problém s čipem. Pokud je určeno, že jde o fyzické selhání, je třeba zvážit výměnu nového disku U.

U disk vyzve "Vložte disk do jednotky", jak obnovit data?

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article