Your location:Data recovery software>>Czech>Obnova vymazaných dat z paměťové karty

Latest News

Obnova vymazaných dat z paměťové karty

Author:fsadmin

Views:

Editor všem připomíná, že pokud dojde ke ztrátě dat na paměťové kartě, měly by být všechny operace zápisu okamžitě zastaveny, aby se zabránilo přepsání ztracených dat a jejich obnovení co nejdříve.

Krok 1: Připojte paměťovou kartu k počítači.

Pokud elektronické zařízení, na kterém je paměťová karta umístěna, nelze připojit k počítači, můžete pomocí čtečky karet připojit paměťovou kartu k počítači a zajistit, aby byla paměťová karta rozpoznána počítačem.

Obnova dat z paměťové karty

Druhý krok: spusťte software pro obnovu dat Bplandatarecovery, vyberte paměťovou kartu ztracených dat v softwaru a poté kliknutím obnovte soubory. Tlačítko.

Zde používám bezplatnou zkušební verzi softwaru pro obnovu dat Bplandatarecovery. Zkušební verze může také skenovat ztracená data a výsledky kontroly jsou stejné jako registrovaná verze. Pokud nevidíte paměťovou kartu v softwaru Bplandatarecovery, můžete změnit port USB a znovu připojit paměťovou kartu.

Obnova dat z paměťové karty

Krok 3: Klepnutím na tlačítko "" Start "" umožníte softwaru začít hledat ztracená data

Obnova dat z paměťové karty

Čtvrtý krok: náhled souboru.

Klepněte pravým tlačítkem myši na soubor ve výsledcích skenování a vyberte možnost "" Náhled ", nebo poklepáním přímo na soubor otevřete okno náhledu a zkontrolujte, zda je soubor normální.

Obnova dat z paměťové karty

Krok 5: Kopírování souborů.

Zkopírujte data ve výsledcích kontroly na jiné disky a dokončete proces obnovy.

Záchrana dat z paměťové karty

Záchrana dat z paměťové karty Návod 2: Paměťová karta Neotevřené výzvy Jak obnovit data po formátování?

Pokud narazíte na problémy, které nelze na paměťové kartě otevřít, a naformátujte, pokud jsou data na paměťové kartě velmi důležitá, nesmíte operaci formátování provádět. Proces formátování a další tzv. Opravné operace způsobí poškození ztracených dat a zvýší obtížnost obnovy dat. Následuje celý proces obnovy dat na paměťové kartě pomocí softwaru Bplandatarecovery:

Krok 1: Připojte paměťovou kartu k počítači a otevřete software Bplandatarecovery. Vyberte oddíl, který potřebuje obnovit data, a potom klikněte na tlačítko Obnovit soubor.

Obnova dat z paměťové karty

Krok 2: Klepnutím na tlačítko „Start“ v okně souboru pro obnovení vyskočte a zadejte proces skenování.

Obnova dat z paměťové karty

Před zahájením skenování můžete také klepnutím na tlačítko "" Vybrat typ souboru "" určit typ souboru během hlubokého skenování.

Obnova dat z paměťové karty

Krok 3: Zobrazení výsledků kontroly a souborů náhledu.

Poklepáním na soubor jej zobrazíte, abyste si mohli prohlédnout celý obsah souboru a zkontrolovat, zda je soubor poškozen. Editor doporučuje náhled souborů ve výsledcích kontroly jeden po druhém.

Obnova dat z paměťové karty

Krok 4: Zkopírujte soubory, které chcete obnovit, na jiné disky.

Obnova dat z paměťové karty

Výuka pro obnovu dat z paměťové karty 3: Jak obnovit data z poškozené paměťové karty?

Někdy, pokud má paměťová karta špatné sektory nebo jiné problémy, normální skenování pro obnovu dat nebude fungovat správně. V tomto případě můžete vytvořit paměťovou kartu na úrovni sektoru. Poté obnovte data prostřednictvím obrazového souboru.

První krok: připojte paměťovou kartu k počítači a spusťte software Bplandatarecovery.

Druhý krok: pomocí funkce kopírování sektoru vytvořte zrcadlový obraz paměťové karty, viz návod: kopírování sektoru

Třetí krok: použijte " Funkce „Obnovit soubor“ prohledá obrazový soubor a poté zkopíruje vyhledaná data do jiného umístění a dokončí obnovení.

Připomenutí: „„ Sector Copy “je funkce v Bplandatarecovery Professional Edition. Uživatelé musí software před jeho použitím zaregistrovat jako Professional Edition; uživatelé, kteří tuto metodu obnovy dobře neznají , Obraťte se na zákaznický servis online.

Zkušební verze bezplatného softwaru pro obnovu dat na paměťové kartě

Software pro obnovu dat na paměťové kartě může obnovit různé běžné paměťové karty, jako je SD karta, TF karta, CF karta atd. Ztracené fotografie, videa, audia, dokumenty atd. Vzhledem ke složitosti technologie pro obnovu dat se důrazně doporučuje používat profesionální software pro obnovu, aby se dosáhlo nejlepších výsledků obnovy. Zde doporučuji software pro obnovu dat Bplandatarecovery.

Pomocí softwaru Bplandatarecovery mohou uživatelé efektivně řešit různé běžné problémy se ztrátou dat, například náhodným vymazáním, formátování paměťové karty, paměťovou kartu nelze otevřít a nelze ji přečíst, paměťová karta vyzve k formátování , Ztracené oddíly atd. Pokud ztracený soubor není přepsán a paměťová karta nemá žádné fyzické selhání, ztracený soubor lze úspěšně obnovit.

Software Bplandatarecovery má dva vestavěné algoritmy pro vyhledávání dat, které mohou obnovit ztracené soubory prostřednictvím původní adresářové struktury souboru a mohou také provádět hluboké zotavení prostřednictvím typu souboru. Proces skenování softwaru má zobrazit data nalezená během skenování. Pokud byla nalezena požadovaná data, okamžitě je obnovte, aniž byste čekali na dokončení skenování, což šetří čas.

Kromě obnovy dat ztracených z paměťové karty podporuje software také různá další zařízení pro ukládání dat, jako jsou počítačové pevné disky, mobilní pevné disky, U disky, virtuální disky (VHD, VMDK, VDI), dynamické disky , RAID atd. Kromě toho pro profesionály pro obnovu dat můžete také použít funkci úpravy sektoru softwaru k ručnímu zotavení úpravou hexadecimálních dat.

Shrnutí

Tento článek představuje metodu obnovy dat na paměťové kartě a poskytuje podrobné grafické návody pro běžné situace ztráty dat na paměťové kartě. Pokud se setkáte s problémem ztráty dat na paměťové kartě, měli byste se s ním klidně vypořádat a postupně jej obnovit podle příslušných pokynů v tomto článku. Bezplatná zkušební verze softwaru pro obnovu dat Bplandatarecovery vám může pomoci zjistit, zda lze ztracená data obnovit, a celý proces obnovy je operace pouze pro čtení a bílí uživatelé ji mohou také použít s důvěrou.

"

How do I quickly get back lost data ?

Step 1.Free download, and then Install Launch the Data Recovery software and then select lost data cause, and click the "Next" button

Obnova vymazaných dat z paměťové karty

Step 2. Select the location C D F drive, sd card or external drive storage devices where you lost your data and click the "Scan" button. The software will start to scan your to find all of your lost files or data

Obnova vymazaných dat z paměťové karty

Step 3. and then preview, you can click "Filter" or search the lost files after the scan, Click the "StartRecover" button to recover lost data.

Obnova vymazaných dat z paměťové karty

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article