Your location:Data recovery software>Step>Czech>Jak obnovit omylem smazanou paměťovou kartu

Latest News

Jak obnovit omylem smazanou paměťovou kartu

Author:fsadmin

Views:

"

Obnova dat z paměťových karet

Během obvyklého používání paměťových karet se často setkáváte s problémy se ztrátou dat, například náhodným vymazáním, formátováním atd. Data na paměťové kartě jsou ztracena Nebojte se, obnova dat není tak složitá. Dnešní editor podrobně popisuje tři metody a naučí vás, jak obnovit data ztracená z paměťové karty.

Běžné příčiny ztráty dat na paměťové kartě

Výukový program pro obnovu dat z paměťové karty 1: Jak obnovit paměťovou kartu omylem odstraněnou, naformátovanou ztracenými soubory?

Výukový program pro obnovu dat z paměťové karty 2: Paměťová karta nemůže otevřít formát výzvy Jak obnovit data?

Výukový program pro obnovu dat z paměťové karty 3: Jak obnovit data z poškozené paměťové karty?

Zkušební verze softwaru pro obnovu dat z paměťové karty zdarma Stáhnout

Shrnutí

Doporučené návody

Běžné příčiny ztráty dat na paměťové kartě

Paměťová karta je velmi rozšířené zařízení pro ukládání dat, které se bude používat v mobilních telefonech, digitálních fotoaparátech, přenosných počítačích, navigaci v autě a dalších digitálních produktech. Paměťová karta má dobrou kompatibilitu a dokáže ukládat různé Všechny druhy dat, jako jsou fotografie, dokumenty, videa, audia, aplikace atd. Data z paměťové karty se však z různých důvodů ztratí. Nyní se na to podívejte s Xiaobianem. Jaké jsou běžné příčiny ztráty dat na paměťové kartě? Správně.

Nesprávné vymazání, formátování: Ať už používáte paměťovou kartu v počítači nebo digitálním produktu, můžete náhodně smazat některá data nebo naformátovat paměťovou kartu.

Poškození diskového oddílu: Poškození diskového oddílu je často způsobeno abnormalitou v systému souborů, která brání otevření diskového oddílu, například když paměťová karta nedokončí operace čtení a zápisu, karta se vyjme a elektronické zařízení se nevypne. Paměťové karty atd. Mohou způsobit poškození oddílu paměťové karty. Data nelze číst.

Virus: Pokud je paměťová karta napadena virem, mohou být data nebezpečně odstraněna, skrytá nebo šifrovaná, což má za následek Data nelze normálně použít.

Další důvody: špatné sektory, poškozené paměťové čipy, špatná kvalita atd. Mohou také způsobit problémy se ztrátou dat.

Výukový program pro obnovu dat z paměťových karet První: Jak obnovit paměťovou kartu omylem smazanou a naformátovanou Ztracené soubory?

Tento výukový program je určen k dostat zpátky na paměťové kartě v důsledku náhodného vymazání nebo formátování ke ztrátě dat.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article