Your location:Data recovery software>Step>Czech>Obnovení dat jednoho oddílu pevného disku jedním klíčem

Latest News

Obnovení dat jednoho oddílu pevného disku jedním klíčem

Author:fsadmin

Views:

Po kliknutí na Ghost, jak použít Bplandatarecovery k obnovení původních dat na pevném disku

Vyberte pevný disk pro obnovení dat, potom klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte "Vyhledat ztracený oddíl ( Znovu sestavit tabulku oddílů) “, jak je ukázáno níže:

Hledání ztraceného oddílu

Poté Bplandatarecovery umožní uživateli nastavit rozsah oddílu pro obnovení, Objeví se následující okno:

Prohledat nastavení oddílů

Za normálních okolností vybere uživatel ve výchozím nastavení celý disk, nebo můžete určit obnovení oddílu podle skutečné situace. Rozsah vyhledávání.

Poté klikněte na tlačítko "Start Search", Bplandatarecovery začne hledat oddíly na pevném disku, jak je ukázáno níže:

Hledané oddíly

Poté, co Bplandatarecovery najde oddíl, vyzve uživatele k nalezení oddílu, jak je znázorněno na následujícím obrázku:

Zobrazení podrobných informací o nové oblasti

Můžete Bplandatarecovery poskytuje informace o oddílu, jako je umístění, typ, souborový systém atd., A informace o adresáři souboru oddílu zobrazeného v hlavním okně, aby se určilo, zda je oddíl oddílem před operací Ducha pevného disku, a rozhodne se, zda má oddíl zachovat Rozdělení.

Po zachování nebo ignorování diskových oddílů nalezených při skenování pevného disku programem Bplandatarecovery můžete pokračovat v skenování pevného disku, dokud nebudou testovány všechny diskové oddíly celého pevného disku, jak ukazuje následující obrázek:

Bplandatarecovery prohledává oddíly pevných disků

Proces skenování diskových oddílů pomocí Bplandatarecovery je velmi rychlý. Obvykle 1Tb pevné disky lze skenovat za několik sekund!

Bplandatarecovery prohledá oddíl pevného disku pomocí velmi bezpečné operace jen pro čtení V hlavním okně programu Bplandatarecovery se naskenovaný oddíl pevného disku a adresářové soubory v oddílu zobrazí podle výsledků kontroly. Bplandatarecovery je dočasně vestavěn do paměti podle výsledků kontroly Bplandatarecovery nezapisuje na pevný disk žádné informace, takže uživatelé se nemusí starat o kontrolu procesu rozdělení pevného disku, což způsobí jakékoli změny nebo poškození dat na pevném disku .

Hlavní rozhraní po dokončení skenování oblasti pevného disku programem Bplandatarecovery je uvedeno níže:

Dokončení vyhledávání oddílů

Toto a Bplandatarecovery Pevné disky, které se zobrazují normálně, jsou v zásadě stejné. Jediným rozdílem je, že na oddílu nejsou zobrazeny žádné informace, například písmeno jednotky a jmenovka svazku.

Uživatelé mohou prohlížet informace o různých aspektech, jako je umístění a typ oddílu, mohou zobrazit informace, jako jsou adresáře a soubory v oddílu, zejména uživatelé mohou zobrazit náhled souborů, aby potvrdili, zda jsou soubory v oddílu poškozené atd. .

Vyberte soubor, který chcete obnovit, zkopírujte jej do určeného umístění a dokončete operaci obnovy dat.

Můžete také vybrat „Uložit změny“ a uložit oddíl přímo na původní disk a obnovit data, vynechat proces kopírování dat. Někdy je to pohodlnější a rychlejší, jak je uvedeno níže:

Uložení změn

Tip: Tento druh operace pravděpodobně způsobí poškození systému Windows na tomto pevném disku. Pokud chcete tento pevný disk stále používat jako systémový disk , Musíte přeinstalovat Windows na tento pevný disk.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article