Your location:Data recovery software>Step>Czech>Obnova dat Ghost jedním kliknutím

Latest News

Obnova dat Ghost jedním kliknutím

Author:fsadmin

Views:

V Číně jsou velmi populární různé programy Ghost a One-Key pro zálohování a obnovu, což opravdu zjednodušuje instalaci Windows a je výhodné pro uživatele.

Pokud k obnovení systému Windows používám Ghost s jedním klíčem a další software a zjistím, že některá důležitá data nejsou předem zálohována, co mám dělat? Tento článek popisuje, jak pomocí Bplandatarecovery obnovit data v této situaci.

Odhadovaný efekt obnovy dat

Obvykle používejte Ghost a další software na jedno kliknutí, existují dva případy: jeden je přeinstalovat Windows na počítači, obvykle se používá K dosažení tohoto cíle se používají některé nástroje pro balení duchů; Druhým je, že na počítači byl nainstalován duch a další software a byl zálohován systémový oddíl. Z různých důvodů, jako je zpomalení systému, virus atd., Je třeba obnovit původní zálohu. .

V obou případech, pokud Ghost neprovádí operaci rozdělení, pouze přeinstaluje Windows na původní systémový oddíl (obvykle oddíl C) nebo obnoví původní Windows. No, v první řadě se data nesystémového oddílu nezmění, samozřejmě, nebude ztracena; za druhé systémový oddíl, protože nová instalace Windows nebo původní Windows obnovena, bude spousta zapsaných dat, takže nevyhnutelně bude pokrytí dat Otázka, kolik dat lze obnovit, lze určit až po naskenování oddílu.

Pokud Ghost také provádí operaci opakovaného rozdělení (obvykle v případě přeinstalace systému Windows), přepíše se nejen systémový oddíl, ostatní oddíly se do oddílů původně zapisují kvůli opětovnému rozdělení. Informační data budou také přepsána malým množstvím dat, takže některá data v nesystémových oddílech nemusí být obnovitelná.

Obnova dat

Zde je specifická metoda pro obnovu dat pomocí Bplandatarecovery po Ghost jedním kliknutím:

První Krok, vyjměte pevný disk z počítače a obnovte data a zavěste je na jiném počítači.

Přestože existují v původním počítači některé metody, které lze obnovit bez vyjmutí pevného disku, pokud nejste odborníkem v této oblasti, doporučujeme pevný disk vyjmout a zavěsit na jiném počítači. Obnovení dat je přitom bezpečné, pohodlné a efektivní.

Druhým krokem je výběr systémové oblasti na pevném disku, skenování a zobrazení efektu obnovy.

Pokud se jedná pouze o obnovu dat systémového oddílu, spusťte program Bplandatarecovery, vyberte systémový oddíl, klikněte pravým tlačítkem myši a v rozevírací místní nabídce vyberte obnovení odstraněného nebo formátovaného souboru, jak je uvedeno níže Zobrazeno následujícím způsobem:

Obnovené odstraněné nebo formátované soubory

Klikněte na tlačítko "Start" v okně obnoveného souboru, jak je uvedeno níže:

Obnovit možnosti souboru

Poté Bplandatarecovery začne skenovat systémový oddíl, jak je ukázáno níže:

Prohledat systémový oddíl

Po skenování nebo během procesu skenování Bplandatarecovery zobrazí naskenované soubory v hlavním rozhraní. Uživatelé si mohou tyto soubory prohlížet a zobrazit jejich náhled, jak ukazuje následující obrázek:

Náhled skenovaných souborů Soubory

Poté můžete vybrat soubory, adresáře atd., Které chcete obnovit, zkopírovat je na určené místo a dokončit operaci obnovy dat.

Třetím krokem je obnovení oddílu.

Pokud operace Duch obnoví diskový oddíl, v tomto případě se samozřejmě můžete pokusit obnovit soubory v každém diskovém oddílu jeden po druhém, jako v předchozím kroku. Doporučujeme však nejprve zkusit obnovit předchozí oddíl. Tato metoda je rychlá a v některých případech bude efekt lepší.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article