Your location:Data recovery software>Step>Czech>Paměťovou kartu nelze rozpoznat podle kroků pro obnovení počítače

Latest News

Paměťovou kartu nelze rozpoznat podle kroků pro obnovení počítače

Author:fsadmin

Views:

Pokud počítač nerozpozná paměťovou kartu, zkuste jinou čtečku karet nebo jiný počítač; pokud je počítač nebo čtečka karet vyměněna, počítač ji stále nerozpozná, což znamená, že je paměťová karta Fyzicky poškozené. V tomto případě musíte najít profesionální společnost pro obnovu dat pro obnovu dat.

Obnova dat z paměťové karty, Krok 2: Vyberte příslušný software pro obnovu dat z paměťové karty

Pokud počítač dokáže paměťovou kartu rozpoznat, znamená to, že můžete použít paměť Software pro obnovu dat karty pro obnovu dat! Chcete-li obnovit data na paměťové kartě, měli byste nejprve vybrat výkonný a snadno použitelný software pro obnovu dat na paměťové kartě, protože software pro obnovu dat přímo ovlivňuje konečný efekt obnovy dat. Při výběru softwaru pro obnovu dat na paměťové kartě buďte opatrní. V tomto článku můžete zjistit, který software pro obnovu dat je lepší.

Zde doporučuji používat obnovu dat. Obnova dat je vyvinuta na základě jádra Bplandatarecovery. Je výkonná a snadno použitelná. Následující obrázek je hlavním rozhraním pro obnovu dat.

Obnova dat z paměťové karty

Obnova dat z paměťové karty, krok tři: vyberte vhodný režim obnovení dat

Uživatelé mohou Vyberte vhodný režim obnovení dat podle skutečné situace ztráty dat, můžete vyzkoušet několik dalších. Každý režim obnovy dat na hlavním rozhraní softwaru má jasný a jasný úvod a uživatelé si mohou vybrat podle situace ztráty dat. Uživatelé si mohou být jisti, že obnova dat nebude během operace obnovy dat na paměťové kartě provádět žádné operace zápisu, takže nezpůsobí destrukci sekundárních dat!

Obnova dat z paměťové karty, krok čtyři: Prohledání paměťové karty

Po výběru režimu obnovy dat přejde software do rozhraní pro výběr oddílu nebo disku. Na levé straně rozhraní pro obnovu dat vyberte paměťovou kartu, kterou je třeba obnovit, a na pravé straně se zobrazí příslušné informace o paměťové kartě.

Obnova dat z paměťových karet

Načíst průběh skenování

Obnova dat může uložit výsledky skenování, takže při příštím provedení paměťové karty Po obnovení dat není třeba znovu skenovat, což šetří čas.

Kromě toho hledat soubory známých typů

Obnova dat podporuje obnovu souborů podle typu při obnově dat, například uživatelé potřebují obnovit pouze určité soubory na paměťové kartě U konkrétních typů souborů, jako jsou soubory GIF nebo AVI, můžete kliknutím na tlačítko „Vybrat typ souboru“ vybrat typ souboru, který má být obnoven, jak ukazuje následující obrázek:

Obnova dat z paměťové karty < / p>

Klepnutím na tlačítko „Další“ zahájíte skenování paměťové karty a vstoupíte do rozhraní pro vyhledávání souborů, jak je uvedeno níže:

Obnova dat z paměťové karty

Obnova dat z paměťové karty, krok pátý: Náhled a nalezení souborů, které mají být obnoveny, ve výsledcích kontroly

Obnova dat Po naskenování paměťové karty budou výsledky kontroly tříděny a zobrazeny. Když to vyjde, uživatelé mohou najít soubory, které je třeba obnovit pomocí filtrování souborů a náhledu souborů.

Za normálních okolností bude naskenováno velké množství souborů pomocí obnovy dat. Uživatelé mohou filtrovat soubory podle velikosti souboru, zástupných znaků, času modifikace a dalších informací, jak je uvedeno níže:

Obnova dat na paměťové kartě

Kromě toho má obnova dat také výkonnou funkci náhledu souboru. Uživatelé mohou posoudit, zda je obsah souboru správný a zda lze soubor úspěšně obnovit jeho náhledem, než skutečně zkopíruje soubor! Formáty souborů podporované náhledem souboru pro obnovu dat jsou: textové soubory, soubory dokumentů Office, jako jsou Word a Excel, obrazové soubory ve většině formátů a zvukové a video soubory ve většině formátů.

Následující obrázek je náhled obrazovky videosouboru pro obnovu dat:

Obnova dat z paměťové karty

Musíte věnovat pozornost V rozhraní výsledků skenování souborů pro obnovu dat je zde tlačítko „Uložit průběh“. Pokud dočasně nemáte čas na pečlivé vyhledávání ve výsledcích kontroly, kliknutím na toto tlačítko uložte výsledky kontroly. Když budete mít čas pokračovat ve vyhledávání, nemusíte znovu skenovat pevný disk, stačí přenést poslední výsledky kontroly, což může výrazně Ušetřete čas!

Obnova dat z paměťové karty, Krok 6: Zkopírujte soubory, které chcete obnovit

Po nalezení souborů, které chcete obnovit, zkontrolujte soubory a klikněte na „Další“ „Tlačítko. Software vstoupí do následujícího rozhraní a nastaví cílovou složku souboru pro obnovení, jak je znázorněno na následujícím obrázku:

Obnova dat z paměťové karty

Po nastavení cílové složky , Klikněte na tlačítko "Další", obnova dat začne kopírovat data, následující obrázek ukazuje proces a výsledky kopírování dat:

Obnova dat z paměťové karty

Klepnutím na tlačítko „Otevřít složku“ otevřete cílovou složku, kliknutím na tlačítko „Podrobnosti“ zobrazíte aktuální kopii dat a kliknutím na tlačítko „Dokončit“ dokončete tuto operaci obnovy dat

V tomto okamžiku je obnovení dat na paměťové kartě dokončeno! Záchrana dat činí z obnovy dat na paměťové kartě snadno se naučitelnou práci, ale většina uživatelů obvykle stále potřebuje udělat dobrou práci se zálohováním dat, zkuste nezpůsobit ztrátu dat!

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article