Your location:Data recovery software>Step>Czech>Obnova dat z paměťové karty Obnova dat z SD karty

Latest News

Obnova dat z paměťové karty Obnova dat z SD karty

Author:fsadmin

Views:

Obnova dat z paměťové karty Obnova dat z SD karty

Tento článek popisuje, jak pomocí softwaru pro obnovu dat obnovit paměťovou kartu a SD kartu, když dojde ke ztrátě dat na paměťové kartě nebo SD kartě Data jsou jednoduchá a jasná a budou na první pohled vidět!

Paměťové karty, SD karty jsou nezávislá paměťová média používaná v mobilních telefonech, digitálních fotoaparátech, MP3 a dalších digitálních produktech, což umožňuje elektronickým materiálům ukládat více dat. Paměťová karta je kompaktní, snadno se nosí a snadno se používá, což usnadňuje přenos a výměnu dat. V posledních letech se díky neustálému vývoji digitálních produktů rychle rozšiřovaly paměťové karty a karty SD. Paměťová karta a SD karta jsou vhodné pro naši práci a život, ale ke ztrátě dat na paměťové kartě a SD kartě dochází čas od času, což je velmi bolest hlavy.

Paměťová karta. Jak obnovit data při ztrátě dat na SD kartě? Následuje podrobný postup obnovy dat z paměťové karty a karty SD.

Krok 1: Určete, zda počítač dokáže paměťovou kartu rozpoznat

Krok 2: Vyberte příslušný software pro obnovu dat na paměťové kartě

Krok 3: Vyberte vhodný režim obnovy dat

Krok 4: Prohledejte paměťovou kartu

Krok 5: Náhled a najděte ty, které je třeba obnovit ve výsledcích skenování Soubory

Krok 6: Zkopírujte soubory, které mají být obnoveny

Obnova dat z paměťové karty, krok 1: Určete, zda počítač dokáže paměťovou kartu rozpoznat

>

Chcete-li obnovit data z paměťových karet, musíte nejprve zjistit, zda je paměťová karta v počítači rozpoznána. Připojte paměťovou kartu k počítači pomocí čtečky karet. Po připojení zkontrolujte, zda je paměťová karta viditelná v „Tento počítač“, někdy nelze paměťovou kartu vidět v „Tento počítač“, ale lze ji vidět ve Správci disků. Do.

Po připojení paměťové karty k počítači se zobrazí ikona „Rozpoznání hardwaru a instalace úspěšná“, jak je znázorněno níže; >

Zkontrolujte metodu Správce disků: klepněte pravým tlačítkem myši na „Tento počítač“ - Správa a vyvolejte nástroj „Správa počítače“, jak je uvedeno níže:

Obnova dat z paměťové karty < / p>

Vyberte „Úložiště“ - „Správa disků“, můžete vidět paměťovou kartu, SD kartu, jak je ukázáno níže:

Obnova dat z paměťové karty

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article