Your location:Data recovery software>Step>et>U-ketas kadus kasutamise ajal äkki

Latest News

U-ketas kadus kasutamise ajal äkki

Author:fsadmin

Views:

U-ketas ei saa andmete taastamise protsessi avada

U-ketta failid kadusid kasutamise ajal ootamatult, usun, et paljud kasutajad on kohanud sarnaseid olukordi, siis on U-ketas Mis juhtus, kui dokument järsku kadus? Kas USB-kettal puuduvaid faile saab taastada? Allpool räägib toimetaja teile, kuidas taastada failid, mis U-kettalt äkki kadusid.

Mis on tavalisemad põhjused, miks U-ketta failid puuduvad?

Kaasaegses ühiskonnas on U-ketas kõige levinum andmesalvestusseade. U-ketas on kerge, seda on lihtne kaasas kanda ning pistikust ja esitusest võib paljudel puhkudel ja seadmetes kasu olla. Nende U-ketta omaduste tõttu on U-kettaga aeg-ajalt mõnikord probleeme. Näiteks ühises U-ketta failid kaovad äkki ja kaovad. Ühendage U-ketas arvutiga. Pärast U-ketta avamist on tühi. Dokumendid on kadunud. See olukord on suhteliselt tavaline, kuid selle probleemi põhjus pole kindlaks tehtud. Siinne toimetaja võtab kokku mõned sagedamini esitatud viited.

Fail on peidetud: kontrollige arvuti U-ketta atribuute. Kui andmetes on ruumi, kuid faili ei kuvata, võib fail olla peidetud.

Faili kaotus: andmete kadumisel on palju põhjuseid, näiteks kustutamine, vormindamine, arvutiviirus jne. Kui leiate, et fail on kadunud, peatage kohe kirjutamine, et vältida kaotatud andmete ülekirjutamist.

U ketas on katki: U kettal on füüsiline tõrge, näiteks mälukiip, põhikontroll jne on kahjustatud.

U-ketta failid puuduvad Esimene taastamisviis: peidetud failide, kaustade ja draivide kuvamine

See meetod sobib peidetud failide taastamiseks Kui U-kettale kadunud faile ei peideta, lugege puuduvate failide hankimiseks 2. meetodit; see õpetus kasutab süsteemi Windows 10. Süsteemi teiste Windowsi versioonide spetsiifiline toimimine võib olla pisut erinev, kuid sama. Siin pole näide.

Esimene samm: ühendage U-ketas arvutiga ja topeltklõpsake faili explorer avamiseks töölaual ikooni "see arvuti".

2. samm: leidke failihaldurist USB-mälupulga draivitäht ja topeltklõpsake draivitähel, et USB-mälupulk avada.

3. samm: klõpsake menüüribal vahekaarti "Vaade" ja seejärel kontrollige suvandit "Peidetud üksused".

U-ketta failid puuduvad. 2. taastamisviis: kadunud failide taastamiseks kasutage U-ketta andmete taastamise tarkvara Kui see pole varjatud, võidakse see kogemata kustutada. Sel juhul võite proovida failide taastamiseks kasutada andmete taastamise tarkvara. Siis on U-ketta fail kadunud, milline andmete taastamise tarkvara on parem?

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article